Baltikums Apdrošināšana - OCTA

Mums avārijā sasita automašīnu, vainīga otrā puse, kas apdošinājusies AS "Baltikums".
Baltikums vērtētājs novērtēja, ka auto nav atjaunojams un apdrošināšanu piedāvāja
50% no summas, par kādu mēs varētu iegādāties vietā auto. Es to uzskatu par krāpniecību,
jo OKTU mums uzspiež maksāt vatsts un katru gadu tā palielinās, bet, kad jāsaņem atpakaļ-
paliec par muļķi ejošu ar kajām.
Šai firmā, pēc vairāku cilvēku izteicieniem, kas saskārušies ar Baltikumu, izmaksu vietā jurists staigā pa tiesām. Kāpēc jāmaksā šodien, ja var nemaksāt nemaz, vai pēc 2-3 gadiem ar tiesas spriedumu.
ASS "Baltikums" vajag APTURĒT LICENZI. Lai nemāna klientus.
Citas firmas labāk strādās.
Meklēju nelaimes biedrus, lai vērstos ar kolektīvu vēstuli Finanšu un Kapitāla Tirgus komisijai.
Ja esat apmānīts Baltikums firmā, sūtiet savus datus, [slēpt]@inbox.lv

R

M milena 07.01.2012

Pasakiet ludzu, mums lidziga situacija, pilnigi vainiga ir otra puse un to atzina, kas apdrosinajusies AS Baltikums, cik ilgi gaja tas process kamer vini noverteja??