Baltikums Apdrošināšana - KASKO

Pievienošos pie sūdzību pulka, kas sasistās ar apdrošināšanas kompāniju BALTIKUMS. Palasīju jau iepriekš rakstītos komentārus un stāstiņus par šo kantori un beidzot izjutu to personīgi. Kaut ko tik stulbu un negodīgu nebiju gaidījis. Pati lieta it kā sīkums, bet tomēr.
Lieta sekojoša – kāds manam auto tā labi pamanāmi bija nobrāzis, saskrāpējis aizmugurējo bamperi, visticamāk parkojoties.
Lietas procesā, saņēmu vēstuli un apdrošinātāja kalkulāciju, ar skaidrojumu --- “” Sakarā ar to, ka iestājoties apdrošināšanas gadījumam tika bojāts priekšējais buferis un ņemot vērā priekšējā bufera iepriekšējos bojājumus kreisajā pusē, AAS “Baltikums” pieņēma lēmumu atlīdzināt zaudējumus par aizmugurējā bufera remontu (krāsošanas izdevumus) 70 % apmērā. “” !!! Atskaitot pašrisku padsmit latus man PIEŠĶĪRA !
Pāris vēstules šiem aizrakstīju ar skaidrošanos utt., bet šiem viss pie kājas, brutāli. Atbildes saņēmu ar sausu tekstu, atbildes tika sniegtas uz pusi no manis jautājumiem, arī atbildes bija paredzami sagatavotas, rakstītas, jau pēc sagatavotiem tekstiem utt.. Pilnīgi ne cieņa, ne goda.
Visiem silti iesaku, piemaksāt tos 10-30% vairāk un apdrošināties kādās citās kompānijās, pat tādā gadījumā, ja jūs esat godprātīgs, uzmanīgs braucējs un apdrošināties tikai tāpēc, ka vajag vai to pieprasa kreditors.
Negribu pat iedomāties, ja ar auto būtu noticis kas nopietnāks, nu tik būtu ņemšanās, varētu tiesāties un ombudēties !!!

K

A afh 09.11.2011

Apdrošinātāji visi tādi, pat ja tu piemaksāsi vairāk un iesi uz citu kompāniju. Viņi no tā dzīvo, ka prot atkratīties no kompensāciju prasītājiem.