www.sudzibas.lv baltijasdurvis Slikta kvalitāte

baltijasdurvis - Slikta kvalitāte

Iesaku izvēlēties citu firmu. Sliktas kvalitātes gan koka iekšdurvis, gan metāla durvis :( rokturu mehānismi lūst viens pēc otra, par montāžu ņem lielu naudu, bet uzliek nekbaletatīvi- vienu durvi pielika 4 skrūvju vietā uz vienas... Lakojot balinātas ozolkrāsa durvis- parādījās tumšs pleķis, kas ir ražošanas vaina, bet firma saka, ka garantija nedarbojas, jo paši lakojām. Bet viņi pat neko neteica, ka vajag lakot, tikai kad sāka parādīties pleķi uz durvīm, mūsu meistars pateica, ka vajag nolakot.

J

R ri4y 16.05.2013

Nezinu, varbūt tev nepaveicās, mēs septembrī uzstādījām viņu durvis, neatceros, bet bija akcija pa 99 Ls ar montāžu. Tā kā mums nestandarta projekts mājai, nācās meistaram braukts skatīties, tad atbrauca ar kolēģi un durvis uzstādīja 1 h laikā, neprasot papildus ne santīma.

D Dimasik 24.03.2022

Двери и ручки плохого качества! Ручки ломаются, как будто из фольги. По гарантии менять отказывают! Говносервис за большие бабки! Не советую, сильно испортились