www.sudzibas.lv Tirānes Privātprakse Dr.Eva Barkāne/ attieksme pret klientu/pacientu

Tirānes Privātprakse - Dr.Eva Barkāne/ attieksme pret klientu/pacientu

Labdien!

Vēlos mazliet pabrīdināt tos, kas vēlas tikt vizītē pie dr.Evas Barkānes. Jāgaida būt ĻOTI ilgi!
Mans pieraksta laiks bija plkst.16:00. Kā jau pieklājas, tad ierados 10 min pirms sava laika. Bet tad sākās gaidīšana. Plkst.17:00 vēl joprojām gaidīju, man pat klāt neviens nebija pienācis, lai atvainotos par kavēšanos (kur nu vēl lai piedāvātu ūdeni, tēju vai kafiju, ja jau tik ilgi jāgaida). Gaidīšanas apstākļi arī briesmīgi, jo jāsēž aukstumā (nezinu, vai pacientu pieņemšanas laiks ir tas labākais, lai remontētu ārdurvis).
Un kaut kā mistiski sieviete, kas atnāca pēc manis, pie dakteres tika ātrāk par mani. Un es turpināju gaidīt...
Es vēl saprastu, ja vizīte būtu par valsts līdzekļiem, ir rindas un saprotams, ka var būt jāgaida, bet ne jau gadījumā, ja par vizīti maksā no personīgiem līdzekļiem. Maksas vizīte par dārgu naudu un nenosakāma ilguma gaidīšana? Diemžēl tā arī vizītē pie dakteres netiku.

P.S. Pati esmu ārste un zinu, ko nozīmē rindas. Bet attieksmei gan ir ļoti liela nozīme! Šai privātpraksei vēl daudz pie kā strādāt!

I Ieva 15.08.2016

Jā, pilnigi piekrītu! Arī es saskāros ar šādu situāciju un attieksmi.

M Martaschulc 13.06.2017

Es ari vienmer gaidu loti ilgi. Brinos, ka privatprakse ir tada attieksme un nemazaka ciena pret pacientu. Administratore pateica;nu, ja ilgak nevarat gaidit, tad nakat citu dienu...kad biju nogaidijusi 30min...
Vizite ari bija loti, loti darga. Registratura telefons vienmer aiznemts, ja gribi pierakstities, tad dienam un stundam zvani-varbut izdosies!

A Aruals 06.09.2017

Tā gaidīšana ir to vērta, pateicoties viņai ļoti daudzas ģimenes ir kļuvušas par vecākiem. Ja negribat gaidīt, negaidiet, ejiet pie citiem ārstiem, bet ja tiešām ir problēmas un vēlaties tikt pie bērniņa gaidīsiet pat nedēļu zem viņas durvīm.

ж Жужука 28.12.2017

Pilnīgi piekrītu Aruals. Visbrīnišķīga daktere un cilvēks kuru es jēbkad esmu satikusi.

M Mediveti 22.05.2022

Gribētos padalīties ar svaigāku informāciju. Vairāk kā pusgadu mēģināju tikt pie bērniņa, par ar visam hormonālam stimulācijam -netiku. Tas bija pie citas dakteres, arī diezgan zīnošas. Domāju par to, ka jāstājas rindā uz mākslīgo apaugļošanu- ieteica pie dr. Barkānes aiziet. Es teiktu, ka viņa ir ļoti zīnoša. Uzreiz saprata kāda ir problēma. Ierakstīja rindā un iesāka līdz tam pamēģināt vēl stimulēšanu līdz rinda atnāks. Uzreiz paliku stāvoklī. Ar pirmo mēnesi. Protams, ka tā varbūt faktoru sakritība... Bet es tiešam pateicos! Un vienalga, cik ilgi ir jāgaida!

C Cilvēks2 08.09.2022

Piekrītu negatīvām atsaksmēm, jo man ir ļoti slikta pieredze pie šīs dakteres. Ir pagājuši vairāki gadi, bet atceros to ar šausmām. Eva Barkāne praktiski ņirgājās par sievietiem kurām ir grūtības tikt pie bērniņa. Pirmkārt daktere smējās par mani, ka man ir pielipusi bērnu slimība, otrkārt, nievājošā tekstā paziņoja, ka viņa aizkavējās, jo bērni iet skolā, bet tiem, kam nav bērnu to nesaprotot...vai tiešām šādi teksti ir jāsaka cilvēkam, kas izmisīgi vairākus gadus cenšas tikt pie bērniņa! ...un vēl, pats interesantākais - daktere Eva Barkāne mani aizsūtīja pie dziednieces, zīlnieces, lai paskatoties vai man vispār bērni ir paredzēti. Es aizgāju...un nožēloju, jo šī Barkānes paziņa bija nelaipna un nolamāja mani visādiem izteikumiem, ka vajadzējis ātrāk domāt un bērniem vajadzēja būt agrā jaunībā, pati esot vainīga un vspār man vīra mātei puķes jādāvino...es mājās gāju raudādama un jutos kā nopērts suns un ja man nervu sistēma būtu vājāka nekā ir, droši vien manis vairs nebūtu! Lūk tādi ir vislabākā daktere, ka daži izteicās. NEVIENAM NEIESAKU TO VISDEGUNĪGO DAKTERI, TĀDUS DAKTERUS VAJADZĒTU SODĪT!

A Agnese 16.10.2023

Biju pie dakteres Barkānes ar savām hormonālajām problēmām, ne ar mērķi tikt pie bērniņa. Man laikam paveicās un jāgaida bija kādas 20min. Bet pašas dakteres attieksme man bija nesaprotama, jau pirmajās 5 sekundēs sapratu, ka nekad vairs negribu pie viņas iet, viņa runāja tik augstprātīgi, kā ar skolnieku. Ne tā sāku izklāstīt savas sūdzības, ne tur noliku somiņu. Vai nu pārāk jauna izskatījos, vai tāpēc, ka no laukiem, tā arī nesapratu. Tā kā saņēmos neaiziet, tad daktere protams ir zinoša tradicionālajā medicīnā, ar lielu pieredzi un profesionāle.

V vieglugaru 24.10.2023

Piekrītu Jums