www.sudzibas.lv Starppilsētu/starptautiskie autobusi Sūdzība par autobusa kavēšanos

Starppilsētu/starptautiskie autobusi - Sūdzība par autobusa kavēšanos

Labdien. Gribu sūdzēties par autobusa kavēšanos, tā kā es braucu no Kokneses plkt: 13.38 Rīga-Pļaviņas - Madona nekad nav bijis laicīgi. Vienmēr kavējas par 10-20 min.
Lūdzu esiet laicīgi. Nu ko es varu vēl pateikt, nekad nav bijis laicīgi autobuss es braucu no darba uz mājām un gribu lai autobuss vienmēr ir laicīgi nevis ar tik lielu kavēšanos. Ceru ka būs rezultāts.

Nav nekad brīnums jo sakarā ar bardaku Rīgas autoostā (Rail Baltica celtniecība darbiem) visi autobusi Rīga-Sigulda REGULĀRI kavejas uz 10-20 min...

K Kristians valteris 09.02.2024

Šodien 09.02.2024 autobus dobele -Auce
Bēnē vajadzēja būt 16:24 bija apmēram 16:18 un netālu no pieturas viņš man pabrauca garām un nereaģēja pat uz to ka pametu ar roku. Garām man pabrauca 16:20 bet pietura vajadzēja stāvēt līdz 16:24. Ja nu man kas steidzīgs jādara un viņ bija mana vienīgā cerība?