www.sudzibas.lv Baltijas Drošība, SIA Naudas izspiešanas shēma

Baltijas Drošība, SIA - Naudas izspiešanas shēma

Uzmanieties! Krāpniecības shēma! Rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv, sniegšu bez maksas juridiskās konsultācijas, ja arī Jums šī firma kaut ko piedāvā uzstādīt mājā vai jau ir uzstādījusi, vai radušās citas problēmas. Juriste

I

S Sana 16.11.2011

Mūsu mājā vienā kapņu telpā Baltijas Drošības menedžeris salasija 20 parakstus "par" sakarā ar sledzes uzstādīšanu.Pamatojoties uz to, ka tas ir vairāk nekā 50% no dzīvokliem, viņi sastādija līgumu un jau mainā durvis.Mūsu mājā ir144dzīvokļi, sanāk, ka viņu līgums nav likumīgs, bet es, cik saprotu, varu to apstrīdet tikai tiesā. Tam vajag naudu, laiku un nervus. Visu, ko es esmu izgudrojusi: es nopirkšu čipus, jo mājās taču kaut kā jātiek, bet citus viņu rēķiņus es neapmaksāšu. Vienīgais, es nezinu, kādā veidā piedzin parādus krāpnieki.

J jcerkovskis 29.03.2012

Pasūtītāji, kuri ar mūsdienu elektroniku ir uz "Jūs", varētu savus komentārus nesniegt! Tīrais analfabetisms un tumsonība! Un tajā firma nav vainīga, varbūt, ka par maz saidro! Lai gan ir tik ietīpīgas tantes, ka pat podu uz galvas neatšķirs no elegantas cepurītes. Nupat mūsmājā sapulcē bija tāda tipa ķērcējas. Skumji, bet ar tādām tālu netiksi! Labāk pie Domafona vispār neķerties, jo tādas izlies ūdeni kopā ar bērnu!

V Vīra draugs 29.03.2012

Mums cita firma uzlika domofonus, jaunus... par ko samaksāja namu pārvalde 350 Ls, pēc tam katram tika iedots dzīvokļa kods, bet par atslēgas vai domofona dzīvoklī iegādi katrs pats varēja izvēlēties! Kodu atslēga maksāja 2 LVL, klausule dzīvoklī 9 LVL.

Z zuuza 02.04.2013

Esmu sašutusi...lai samainītu sabojājušos čipu gaidu jau 5 dienu... pa vidu bija Lieldienu brīvdienas, kā jums šķiet, kādas sajūtas man ir ir...un joprojām nav skaidrs, kad samainīs, jo strādā tikai darba laika, tātad strādājošam cilvēkam jākavē darbs!!!