www.sudzibas.lv Baltijas Drošība, SIA "Drošības sistēma" - čipi

Baltijas Drošība, SIA - "Drošības sistēma" - čipi

"Jauks dienests" uzstādīja pagājušajā gadā durvis ar čipu sistēmu un domofonu sistēmu.

Pirmos čipus iedeva pa brīvu, nākamos, ja ir nepieciešamība, piedāvā iegādāties pa naudiņu. Un galvenais, ka nevar dabūt tajā pašā dienā...

Situācija... Vakars. Ierodos mājās pēc 22:00. Lieku čipu pie durvīm. Nekā. Čips nedarbojas. SIA "Baltijas drošība" nav nekāda dienesta, kuram varētu piezvanīt, lai izsauktu ārkārtas situācijā. Ofiss slēgts, jo jau ir vēls. Kaimiņi nav īpaši atsaucīgi. Ko lai dara... Gaidu. Neviens nenāk. Tā, nogadot trīs stundas, tomēr tiku iekšā, jo atrauca viens no kaimiņiem.

Nakamās dienas rīts. Zvanu šiem. Man saka: tā nav mūsu problēma. Čipu varat dabūt vai nu 15:00, kad meistars piebrauc pie Jūsu mājas (strādāju, mans darba laiks ir dārgs, skriet turpu šurpu nevaru), varam atstāt pasta kastītē (kaut kā mājā ir jātiek, lai tiktu pie pasta kastītes, kas ir uzlauzta un Rīgas namu apsaimniekotājs tās negrasās pat labot/mainīt), varat atbraukt pie mums rītdien uz ofisu (kur lai pārlaižu vēl nakti, kamēr tieku pie čipa...). Izrādās, ka arī rezerves čipu ir jānēsā līdzi. Nerunājot jau par to, ka nekāda papildus koda ārkārtas situācijām nav. Ja cilvēkam paliek slikti, tad jāiet lejā un jāvēr vaļā durvis. Apsardzes firmām tāpat ir jāpasūta savs čips.

Pirms tam, kad pasūtīju 2 čipus, teicās ka atzvanīs... Zvanu gaidu līdz šīm brīdim. Nelaipns, neatsaucīgs un nekompetents personāls!

K

. ..... 06.04.2014

Nav brinums ka sis krapnieku kantoris neieverojot likumu uzstada durvis, savac naudu neizsniedzot cekus, nekadus apkalposanas darbus neveic, liek durvis tikai ar cipu pieklusanu melojot iedzivotajiem, ka kodu sstemu uzlikt nav iespejams
Cipu iesaku izgatavot cita firma, bus letak un kvalitativak kr.barona 136, jo ti ko izsniedz baltijas drosiba ir absoluti nederigi

K Krakshkjis 17.12.2015

Vai tiešām čipu iespējams izgatavot citā firmā? Man radusies situācija, ka čips vnk pārsteidzošā kārtā pārstāja darboties. Kad zvanīju un lūdzu durvju kodu, lai nebūtu atkarīga no čipa, attrauca, ka tas nav iespējams. Tpc par spītu izgatavotu čipu citur.