www.sudzibas.lv Baltijas Drošība, SIA Naudas izspiešanas shēma

Baltijas Drošība, SIA - Naudas izspiešanas shēma

Uzmanieties! Krāpniecības shēma! Rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv, sniegšu bez maksas juridiskās konsultācijas, ja arī Jums šī firma kaut ko piedāvā uzstādīt mājā vai jau ir uzstādījusi, vai radušās citas problēmas. Juriste

I

D Domofons 13.08.2009

Esam no kaniera ielas 16.uzlika piespieda kārtā.Mums nebija naudas samaksāt par papildus atslēgām, zvanījam šiem ar lūgumu atstāt kodu, atbilde bija, gandrīz ka, mums jānakšņo ārā.tā arī staigājām trijatā pēc kārtas ar vienu atslēgu, kamēr algu dabūjām, un tad jau protams atslēgas cena bija dārgāka.Nerunājot jau pa klausuli dzīvoklī.Tagat ciemiņus sagaidam lejā.Nekaunība.

D Domofons 13.08.2009

Gribās uzjautāt juristei, vai neparādīsies reiķinos mistiskās sumas par domofonu un durvīm.Jo blakusmājā arī viņi ir uzstādījuši.Un tur večiņas teica, ka viņām atvelk katru mēnesi labu summu par domofonu.

K kukuwka 18.08.2009

Mēs piemēram maksājam 0.48 Ls mēnesí par domofonu...Tās taču nav tik liela nauda :)

м Михаил 05.09.2009

отвратительная фирма.Не работает ключ, денег на новый нету.Не могу выйти на улицу.

A Anonims 08.09.2009

сиди дома

R Rita 01.10.2009

Domofons Maskavas forštatē ir laba lieta. Problēma ir pašos mājas iedzīvotājos, kuri nekad ne par ko nevar vienoties. Mūsu mājā arī ir tādi, kuriem, nu, tagad jāstāv pie durvīm un jāgaida kaimiņš ar čipu. Iemesli ir dažādi - gan spītība, gan dzeršana, gan saprašanas trūkums. Klausuli visiem obligāti nemaz neuzspieda, bet atrast pāris latu čipam varēja katrs (bet negribēja). Šņabim gan vienmēr nauda atrodas...
Tehniskas kļumes var rasties visur. Man arī viens čips nojuka. Piezvanīju uz firmu un otrā dienā nomainīju.

A Anonims 02.10.2009

-> Rita 01-10-2009
"Man arī viens čips nojuka. Piezvanīju uz firmu un otrā dienā nomainīju" - un ko līdz nākamajai dienai darīt? sēdēt uz ielas?

A anonims 15.10.2009

pagaidām nav sava viedokļa, bet metodes ar kurām nāk pie nama iedzīvotajiem ir nekorektas un balstītas uz apmānu, lai panāktu domofona ierīkošanu

R ruslan 16.10.2009

Esmu Slokas 134 (Rīgā) iedzīvotājs. 12.09.2009 pie mūsu (vidējā – mājā ir trīs)
gaiteņa telpas durvīm tika izlikta informācija, ka vakarā notiks iedzīvotāju
sapulce. Atnācu – izrādījās, ka Baltijas Drošība piedāvā uzstādīt jaunu
„drošāku” koda atslēgu ar domofonu. Aizgāju uzzinādamas par cenām ar domu ka
man tas nav vajadzīgs. Nekur neko neparakstīju, kaut arī piedāvāja – Baltijas
Drošība vāca parakstus PAR šo pakalpojumu.
Nācu no darba 15.09.2009 un izrādījās, ka jau paspējuši uzlikt jaunu koda
atslēgu. Pastkastē bija papīrītis, kurā informēja, ka ir jāpasūta un jāizņem
koda atslēga un jāpasūta klausule, jo savādāk pagaidu kods, ar kuru var ieiet
gaiteni, tiks atslēgts.
Kā rīkoties, ja man ne jaunā koda atslēga ne domofons nebija un nav
vajadzīgs un negribētos neko piespiedu kārtā pirkt un maksāt. Taču ir
apdraudēta elementāra tikšana paša dzīvoklī.
KRĀPŠANA!!!

. ... 17.11.2009

LAbdien,

Isi pastāstīšu problēmu- Kaimiņiene, veca omīte, pensionāre, parakstīja līgumu ar šo firmu, bet tagad, pēkšņi visi iedzīvotāji vairs nevēlas šo domafonu, jo viņiem ir arī nepieciešams kods uz durvīm, ja nu ātro palīdzību vai ko tam līdzīgu vajadzēs izsaukt.., bet lasot šo īgumu, tur rakstīts tādspants:
3.8 Ja pēc šī līguma parakstīšanas no Pasūtītāaja puses, nepamatoti seko atteikums pieņemt un noddot ekspluatācijā iekārtas, kuras norādītas 1. pielikumā, jebkurā darbu posmā, vai šī līguma laušanas gadījumā. Pasūtītājam ir pienākums samakāt Darbuzņēmējam sodu 0, 5% apmērā no līguma kpējās summas, kura ir norādīta 1. pielikumā, un kompensēt izdevumus par veiktajiem darbiem.
summa sanāca viņai 697.29Ls, bet zvanot šim uzņēmumam, viņa noskaidroja, ka kopā, atsakotis viņai ļoti liela nauda būšot jāmaksā, ja nešaubos, tad ap 900Ls
ko viņai darīt? jau četras dienas nav gulējusi un nervi arī šupā...
vai derēs šada izeja no situācijas kuru esmuizdomājis- tākā vīņi solās kaut kad tuvākajā laiā noņemt šo pagidu kodu no durvīm, lai vēlāk tikai ar čipiem var tikt iekšā, mēs neviens no iedzīvotājiem, kas ir 36 dzīvokļi, nemaksājam nedz šo mēneša maksu, nedz par telefonu neko un kā vīņi noņem šo pagaidu kodu, mēs paša spēkiem noņemam šo sistēmu no durvīm ( tā čipu sistēma) un salabojam veco kodu, un tad paliek atpajaļ vecais kods, bet tāk''a neviens no edzīvotājiem nebūs maksājis šo noteikto summu par apkalpi jeb "ja nu kaut kas saplīs" gadījumie, viņi nenāks labot neko, un mēs dzīvosim laimīgi ar veco kodu! + līgums šai vecajai kundzei būs, bet reāli viņš nebūs vajadzīgs
+ katram dzīvklim būs pa brīvu dotais VIENS čips, kas būs kā jauns atslēgas piekaramais :)

Jau iepriekš paldies
Ar cieņu

P [email protected] 11.01.2010

[slēpt]@inbox.lv

Z Zeton 27.01.2010

Bil v domo upravlenie v pljavniekah tam ih na posilajut, rabotatj nehotjat odin klj4 4 lata stoit a trubka 25, estj odna firma A.D.I.M.IK u nih klju4 stoit 2.50 i trubka 19.50 oni postavili nam domofon na ulice dzinju 12 i rabotaet otli4no esli komu interesno vot ih sait www.adim.lv

A astro 03.03.2010

Neiesaku ar Baltijas drošību iesaistīties, attieksme negatīva, atslēgas laikā atvest nevar, viens riktīgs murgs!!!

A v www.Domofoni.lv kluc 2ls i trubka 10ls

S Stjopa 09.03.2010

OSTOROZNO S NIMI ZAKLJU4AJTE DOGOVOR POTOMU6TO POTOM 4TOB RASTORGNUTJ DOGOVOR S NIMI NADO BUDET OPLATJTJ 900 LAT S VSEGO PODJEZDA

S Stjopa 09.03.2010

Nepartesj .zajdite na www.Google.lv v poiskovike napisite slova- Domofoni, i vam vipadet kuca firm kotorije zanimajetsa domofonami.V vasem slucaje nado najti podhodjasuju dla vas.

J Jura 18.10.2010

Par Baltijas Drosibu http://ogresfakti.lv/?url=savecomment&ArticleId=5698&page=1#comments

P POLICIJA 21.12.2010

Neiesaistieties ja negribat problemas http://www.tvnet.lv/online_tv/9876

W Wertija 01.03.2011

Atkal sudzas par Baltijas Drosibu-http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/ustanovka-domofona-obernulas-vyzovom-policii.d?id=37114549

A Andis 01.03.2011

Подскажите, как можно разорвать договор и отказаться от их услуг ? в нашем доме нашелся идиот который подписал не глядя, теперь всем прищлось покупать чипы. код убрали, хотя технически такая возможность есть. пишите на почту [slēpt]@gmail.com