www.sudzibas.lv Baltic Translations Uzņēmums neapmaksā rēķinus.

Baltic Translations - Uzņēmums neapmaksā rēķinus.

Šeit ir jau lērums sūdzību, bet visiem vēlos atgādināt, ka joprojām situācija nav mainījusies un Baltic Translations saviem ārštata tulkiem nemaksā rēķinus. Pretīga attieksme, meklē attaisnojumus un nepilnības rēķinos, lai atliktu maksājumus un kad vairs nav kur pieķerties, vienkārši neatbild.
Neskatoties uz saviem pārkāpumiem, turpina piedāvāt jaunus pasūtījumus un pat nekaunas zvanīt un jautāt, vai ir laiciņš tulkošanai.

Pretīgi. Nekādā gadījumā nesaistieties ar šo uzņēmumu un ja esat viņu klients, vai vēlaties par tādu kļūt - nedariet to, jo no jūsu samaksātās naudas, neviens cents neaizies patiesajam darba veicējam!

Pretīgi. Mani rēķini stāv neapmaksāti jau 2 mēnešus.

S SS_SS 31.08.2017

Diemžēl arī es pirms līguma parakstīšanas neiepazinos ar sīkāku informāciju par Baltic Translations.
Ir pagājis mēnesis, pienācis 30.datums, samaksa nav veikta. Šorīt nejuaši nonācu šajā lapā un viss kļuva skaidrs, kādēļ samaksas vēl nav.
Vai kāds no apkrāptajiem ir vērsies BezTabu vai valsts iestādēs?

A AndaAnda 04.09.2017

Man šāda pat situācija ar Baltic Translations, zvanīju uz darba inspekciju. Man teica, ka ņemot vērā, ka tas ir autorlīgums, tad darba inspekcija palīdzēt nevar, ir jāsniedz sūdzība tiesā. Bet, lai no Baltic Translations paglābtu citus, domāju, ka noteikti derētu kāds sižets TV - Bez Tabu vai 4.studija.