Baltic Translations - nemaksā par darbu

Nav samaksāti 3 rēķini novembris,decembris, janvāris. Līdz šim pieliekot lielas pūles tērējot savu laiku nedēļam tiek rakstīts grāmatvedei ,zvanīts uz ofisu kautkāda summa tiek samaksāta,. Uz šodienu zvani cik gribi, raksti nekāda rezultāta. nekas cits neatliek kā jāraksta sūdzība.

29.03.2019

R RXX 29.03.2019

Esmu šokā, ka (1) kāds vēl strādā ar BT, un (2), ka šī firma vispār vēl darbojas. Pēc pieredzes varu teikt, ka naudu visdrīzāk neatgūsiet, vienīgi, ja viņiem nākotnē ļoti vajadzēs tieši Jūsu tulkojumu, tad var pieprasīt tūlītēju samaksu par iepriekšējiem darbiem. Ja esat strādājusi ar Valsts iepirkumu projektiem, iesaku vērsties IUB, lai BT nepiedalītos konkursos. Dārgie tulki, lūdzu, netērējiet savu laiku un nervus, pirms sadarbības uzsākšanas rūpīgi pārbaudiet potenciālo partneru reputāciju. BT ir bloķēti proZ un citos portālos, arī te par viņiem ir tik daudz sūdzību... Un nekādā gadījumā nepieņemiet jaunus darbus ar cerību, ka tomēr samaksās, jo tā nebūs! Ņemot vērā, ka pagaidām visi centieni viņus nogremdēt ir cietuši totālu fiasko, vienīgā cerība ir vienkārši ignorēt viņu piedāvājumus, kamēr viņiem datubāzē nebūs palicis neviens tulks.