Baltic Translations - Nemaksā Algu

Firma Baltic Translations nemaksā saviem tulkiem algu! Nezinām iemeslus kāpēc, arī vairākiem maniem kolēģiem nav ilgstoši maksāta alga. Grāmatvedība pilnībā ignorē, uz zvaniem neatbild, nav sasniedzami. Ko lai dara, kur lai saņem palīdzību?

T

о Олег 10.08.2016

Nemaksā par sniegtajiem pakalpojumiem.

G gribukakji 23.02.2017

Sveiki! Pēc pusotra gada +/- veiksmīgas sadarbības beidzot arī saskāros ar uzņēmuma patieso dabu. Ja kāds joprojām ir ieinteresēts vērsties BezTabu vai meklēt citus, juridiskus veidus, kā šo kantori "papurināt" - piedalos. Dodiet ziņu uz [slēpt]@inbox.lv.
Šādiem cilvēkiem nedrīkst ļaut turpināt strādāt! Pēdējās divas dienas centos izkarot savu taisnību - nervi pilnīgā čupā. Neprofesionālu kretīnu bars!

Z Zane Jee 28.08.2017

Ka ar Valsts Darba inspekciju? Varbut ja visi tulki, kas seit ieraksta sudzibas tagad iesniegtu pieteikumus Valsts darba inspekcija?