Baltic Translations - Krāpšana

Vienreiz jau šajā portālā biju ievietojusi sūdzību par šo uzņēmumu. Tajā brīdī, protams, viņi sāka atbildēt uz maniem e-pastiem un pēc kāda laiciņa samaksāja summu, par kuru kavējās maksājums. Kad tika sūtīts nākamais akts, apmaksu veica pirmajā dienā, kad tā bija paredzēta. Novembrī tika izrakstīts pēdējais akts par manis veiktajiem darbiem. Janvāra sākumā interesējos, kad tiks veikta rēķina apmaksa. Grāmatvede, protams, atbildēja, ka tas tiks noskaidrots un dos man ziņu. Pēc dienas atbildēja, ka summa tiks samaksāta divās daļās. Pirmā daļa tiks apmaksāta nākošajā nedēļā un otra nedēļu pēc tās. Kad pagāja nedēļa, rakstīju grāmatvedei, kur tad ir man solītā pirmā daļa, viņa atbildēja, ka tiks noskaidrots un dos man ziņu. Pēc pāris dienām atkal rakstīju, taču nekas netika atbildēts, pēc tam vēlreiz pēc nedēļas, protams, atbildes arī nav. Tā kā izskatās, ka vienīgais veids kā ar viņiem ir iespējams komunicēt, ir iesniegt šeit sūdzību, tad cerams, ka šādā veidā es varēšu saņemt atlikušo naudu par paveiktajiem darbiem.

07.02.2019

B