Baltic Translations - Krāpšana

Esmu viens no tulkiem, kuriem Baltic Translations parādā, par 2016.g.augusta tulkojumu. Uz maksas pieprasījumiem nereaģē, grāmatvedību sazvanīt nevar, uz mailiem neatbild, utt. Izdarīju tā, ka iesniedzu pieprasījumu, lai BT tuko man tekstu. Kā tulks (BT kreditētājs pret savu gribu) un potenciālais klients vienā personā. Saņēmu piedāvājumu, par tulkojumu BT vēlas no manis 100% priekšapmaksu, savu parādu ignorē un lietā nevarot līdzēt. Vairākas reizes raksta, lai jāvēršos pie BT grāmatvedības (ko bezjēdzīgi esmu darījusi neskaitāmas reizes). Sarakste pielikumā. Kā redzams sarakstē, par savu pakalpojumu piedāvājumiem BT komunicē, bet par saistībām neatbild.

R Robyn 13.06.2017

Tā varētu būt, jo Baltic Translations ir negodprātīgi pret tulkotājiem. Neesmu ne reizes strādājusi ar viņiem, jo negriobēja slēgt līgumus. Bezmaksas testus neveicu. Gandrīz tādi kā Littera.