www.sudzibas.lv Baltic Translations Algas nemaksātāji

Baltic Translations - Algas nemaksātāji

VISU TULKU VĀRDĀ: Lūdzu, neizvēlieties šo iestādi kā sadarbības partneri. Lūdzu, izmantojiet šī portāla lielisko priekšrocību-apskatīties, cik DAUDZI tulkotāji ir sūdzējušies par algas nemaksāšanu. ŠĶĒRMI metās redzot, cik aktīvi meklē jaunus "muļķīšus". Ļoti skumji.

T

B BesīMeesli 03.03.2017

Es arī ar viņiem tāpat iegāzos. Esmu gan laikam "izredzētā", jo man gandrīz 4. daļu no rēķina summas samaksāja :D - vajadzētu laikam kust aiz laimes?! Uz jautājumu, kāpēc tā, protams, neviens nezina atbildi. Klusē vai lūdz rakstīt uz citu e-pastu. Mēslu kantoris :(

B BesīMeesli 03.04.2017

Vispār taisnības labad un citu tulku mierinājumam jāatzīst, ka man viņi vēlāk atsūtīja info, kad paredzēts samaksāt, un tad arī samaksāja. Bet es patiešām LABI TULKOJU. Varbūt tāpēc arī samaksāja.

T Tulkotājs88 03.04.2017

Prieks dzirdēt, ka BT Jums samaksāja. Cik ilgi gaidījāt samaksu?

T Tulkotājs88 03.04.2017

Arī man viņi nav samaksājuši par tulkojumu. Rēķinam bija jābūt apmaksātam janvāra beigās. Joprojām gaidu. Grāmatvedība uz vēstulēm neatbild. Ja atbild, tad tikai to, ka jautājums tiek izskatīts. Nekādu paskaidrojumu, komentāru, atvainošanās no viņu puses.

B BesīMeesli 03.04.2017

Uz kopējā fona es, var teikt, vispār negaidīju... Bija jāapmaksā februāra beigās, marta sākumā bez jebkādiem komentiem ieskaitīja 1/4 no summas, es, redzot citu sūdzību kalnus, bombardēju šos ar e-pastiem un zvaniem, kamēr atrakstīja datumu, kad samaksās. Tad arī pacietīgi gaidīju, kad to izdarīs. Kopumā pat mēnesi nekavēja ar samaksu, tā ka nezinu, vai tagad lepoties vai kaunēties pārējo tulku priekšā... Jebkurā gadījumā pēc komunikācijas palika iespaids, ka viņi kaut kādā savā pasaulītē pēc sava laika un saviem likumiem dzīvo :(