www.sudzibas.lv Baltic Translations Algas nemaksātāji

Baltic Translations - Algas nemaksātāji

Tulkošanas kompānija BALTIC TRANSLATIONS nemaksā tulkiem par veiktajiem tulkojumiem. Daži tulki gaida algu par 2016. gada martu. Kompānija ignorē pati savus autoratlīdzības līguma nosacījumus, kura 3. punktā ir iekļauts punkts, ka par iepriekšējā mēneša veiktajiem tulkojumiem samaksa tiek veikta nākamā mēneša 20-25. datumam.

T

A agy100 01.08.2016

Diemžēl jāpiekrīt. Grāmatvedība e-pastus vienkārši ignorē (ja tajā galā vispār kāds lasa tos e-pastus). Darbu veicu februārī, bet samaksas vēl aizvien nav (tagad ir augusts). Tiklīdz sagaidīšu samaksu (ja palaimēsies), nekavējoties izbeigšu ar šiem jebkādu sadarbību.

T tulksladyl 01.08.2016

Iesaku katru nedēļu sūtīt neapmaksāto PO, kamēr tiek samaksāts, vai arī izgāzt nākamo pasūtījumu, kameŗ nav samaksāts gan par iepriekšējo, gan aktuālo. Strādā perfekti. Pēc tam tikai ar 100% priekšapmaksu.

A agy100 05.08.2016

Paldies par ieteikumu, bet es pat negribu domāt par šo uzņēmumu kā potenciālo sadarbības partneri. Nav ne mazākās vēlēšanās ieguldīt savu darbu un pēc tam mēnešiem ilgi diedelēt nopelnīto atalgojumu. Ir pietiekami daudz citu tulkošanas biroju, kuri piedāvā adekvātu atalgojumu un izmaksā algu bez kavēšanās.

G gribukakji 23.02.2017

Sveiki! Pēc pusotra gada +/- veiksmīgas sadarbības beidzot arī saskāros ar uzņēmuma patieso dabu. Ja kāds joprojām ir ieinteresēts vērsties BezTabu vai meklēt citus, juridiskus veidus, kā šo kantori "papurināt" - piedalos. Dodiet ziņu uz [slēpt]@inbox.lv.
Šādiem cilvēkiem nedrīkst ļaut turpināt strādāt! Pēdējās divas dienas centos izkarot savu taisnību - nervi pilnīgā čupā. Neprofesionālu kretīnu bars!

B BesīMeesli 03.03.2017

Paldies par e-pastu, tūlīt uzrakstīšu un noteikti piedalīšos, ja šie man nedēļas laikā nesamaksās. I vēl 1 apkrāptā, ceru, iesaistīties. Bet cenšamies gan,neļaut savus nervus bojāt - šiem no tā ne silts, ne auksts - to vajag darīt ar smaidu un veselīgu savas taisnības apziņu + atriebības kāri mazlietiņ;)

M Marika 14.03.2017

man uz doto briidi 2016.g augusta tulkojums nesamaksāts. Summa maza, bet netaisos dāvināt. Vecās iepriekšējāš maksas ar skandāliem izkaroju.