www.sudzibas.lv Baltic Taxi Krāpnieki - šoferīši!!!!!

Baltic Taxi - Krāpnieki - šoferīši!!!!!

Sveiki, vēlos vērst Jūsu uzmanību uz tikko izlaistajiem Baltic Taxi, kas sevi reklamē, kā godīgu, galantu un kādu vēl tik nē taksometru kompāniju. Es arī uzķēros uz šī āķa un nolēmu no Lidostas braukt ar šo jauno kompāniju, jo pašam bija gadījies, ka par šo pašu maršrutu citas kompānijas man pieprasīja astronomiskas summas. Tad nu lūk, kāpju taksometrā. Viss it kā ok. Mašīna jauna, skaista, šoferis sapucēts (tikai šķiet vakar drusku bijis iedzēris). Prasu, cik līdz centram. Šis saka - 13 Ls. Es saku, ka visur taču reklamē, ka ir 9 Ls. Šis man saka, ka kas tur vēl kopā utt., bet galasumma būs 13 Ls. Ok, braucu arī, jo nebija laika skraidīt un meklēt, kur lētāk.
Tad nu man radās tādas pārdomas, ka reāli jau kompānija sevi var reklamēt tā un šitā, bet reālā dzīvē ir pavisam savādāk. Principā jau tie šoferi, kas tagad ir BALTIC TAXI, ir šoferi no citām kompānijām, kas vai nu pārbēguši ar cerību vairāk nopelnīt, vai vienk lielus s*dus savārījuši un atlaisti. Tad nu viņi tagad strādā šajā firmā un savus negodīgos plānus turpina īstenot tālāk vesā mierā - paradumus jau neizmainīsi. Katrā ziņā domāju, ka paies vēl laiciņš un sāks visi šie nesmukumi līst ārā arvien biežāk. Tas tikai sākumā tā liekas, ka baigi super! Tā kā pirms braucat pārdomājat divreiz - varbūt tad labāk izmantot to kompāniju pakalpojumus, ar kuriem jau sen esat pazīstami. Veiksmi!

Ar cieņu,
Aigars

E

V Vieča 14.09.2009

Es gan neņemos spriest, par to, kurš no kurienes tur bēga... Acīmredzot, ja kāds no BT taksistiem arī ir pārbēdzis no citas firmas, tad arī bija iemesls to darīt. Pats taksometra pakalpojumus izmantoju 1-2 reizes nedēļā. Līdz šim braucu ar citas pazīstamas firmas taksometriem, pret kuriem man arī nav nekādu pretenziju. Bet pēdējās divas reizes radās interese pamēģināt BT pakalpojumus un par nelielu brīnumu, tā summa, kas man bija jāmaksā par braucienu bija pat nedaudz zemāka nekā kad izmantoju iepriekšējo kompāniju takšus. Es tiešām nezinu par kādu pārmaksāšanu daži te runā. Pieļauju, ka konkurējošie taksometru vadītāji arī paši raksta tās sūdzības. Kāpēc tad man nav bijušas problēmas ar BT? Varu apgalvot, ka pašam nav tiešu saistību ne ar vienu taksometru kompāniju. Man vienkārši patīk ērtības un nepatīk ja mani kādam ir vēlme apkrāpt. Pieļauju, ka turpmāk arī izmantošu BT.

A Andris 15.09.2009

Jau divas reizes nakī esmu braucis ar BT no Vecrīgas uz Grīziņkalnu.
Abas reizes samaksāju bik zem 3LVL - 2.80 ar kapeikām!!
Normāli šoferi, ērta mašīna - viss kā pienākas.
Pirms tam man vienmēr pretīgi ībļi baltās tojotās un sarkanos renault vienmēr prasīja piķorku, bet skaitītāju ieslēgt atteicās, turklāt atļāvās vēl smēķēt bez manas atļaujas.
Man vienalga, kam šī kompānija pieder un kas to vada. Kamēr tās attieksme pret klientu būs laba un poztitīva, uz citām firmām pat virsū neskatīšos.

K kurmiks 15.09.2009

Balta Toyota vai zala kada starpiba? vaditaji tacu tie pasi vecie.

L Lola 28.09.2009

tipisks melnaa PR raksts, savadak nenosauksi, pati ar drusskaam pameinaaju ... no "Piena" uz "Spikkeriem" aizbraukt AIZIET klubu naktii... super!!! ...atieksme, ssoferiits stiligs un galvenais muzika taksii vel gruvigaaka ka klubaa "Piens" un ar ssoferiiti var forssi parunaat pa cellam - vinnss izstaaastija, kas kuraa klubaa notiek, kas speele utt - tipa rubii tusinnu pilseetaa, turpmaak tusinnos brakssu tik ar vinnu, jo vinns iedeva savu vizitkarti, padaliissos ar tasista darba tel. numurinnu 20008528, vispaar respect ssitie zallie takssi rulee, jo taksisti ir jauni dzeki un cciksas, kas passi tusee pa klubiem un agraak nav ar takssi braukussi, bet kuriem braukt ir prieks un krize likusi pannemt sso kaa papildus darbu

R Rita 28.09.2009

...a es pateikš tādu lietu, ka vienreiz mēnesī braucu no lidostas uz ķengaragu un vienmēr ar alviksu!!!
cena ap 7 ls vienmēr...
tamdēļ nesaprotu cenu līdz centram 13 ls!!!

B Blackcatnix 30.09.2009

Tiešām izskatās pēc konkurentu skribelējuma! Zinu, ka Baltic Taxi neņem darbā vadītājus ar taksometra šofera pieredzi - lai neievazātu vecos netikumus.

I Ilze 08.10.2009

Nesaprotu, ko tur cepties! Priekš tam lidostā ir atvēti divi Baltic Taxi ofisi, kur pirms līšanas taksometros ir iespējams nopirkt vaučerus par 9Ls un sēdi taksī kā kungs, neviens tev neko nepieprasīs papildus maksāt! Pagrozīt kaklu arī reiz vajadzētu pirms kaut ko runāt.

J juris 17.10.2009

skaties uz skaititaju un uz piedavatajiem tarifiem!!! var pateikt 9ls un viss, ja pats neproti lasit nu tad neko...

U urbejs 06.11.2009

visi taksisti ir pidari, normāls cilvēks tur strādāt neies!

I inga 26.01.2010

ne, taa nav!!! normāli šoferi, tīra mašīna, iespēja ieekonomēt nopērkot vaučeru.Es izmantoju tikkai BT!!!

F Fabio 06.10.2010

13 liidz centram? Pilniigs sviests! Liidz RIMI Valdemara ielaa sanak apmeeram 7.5 lati.

B BT 11.01.2011

Lai uzraksta ar kādu bortu brauca, un ka sauca šoferi, kas veda! ir tacu arīčeks, ko izsniedz!