www.sudzibas.lv Baltic Taxi Krāpnieki - šoferīši!!!!!

Baltic Taxi - Krāpnieki - šoferīši!!!!!

Sveiki, vēlos vērst Jūsu uzmanību uz tikko izlaistajiem Baltic Taxi, kas sevi reklamē, kā godīgu, galantu un kādu vēl tik nē taksometru kompāniju. Es arī uzķēros uz šī āķa un nolēmu no Lidostas braukt ar šo jauno kompāniju, jo pašam bija gadījies, ka par šo pašu maršrutu citas kompānijas man pieprasīja astronomiskas summas. Tad nu lūk, kāpju taksometrā. Viss it kā ok. Mašīna jauna, skaista, šoferis sapucēts (tikai šķiet vakar drusku bijis iedzēris). Prasu, cik līdz centram. Šis saka - 13 Ls. Es saku, ka visur taču reklamē, ka ir 9 Ls. Šis man saka, ka kas tur vēl kopā utt., bet galasumma būs 13 Ls. Ok, braucu arī, jo nebija laika skraidīt un meklēt, kur lētāk.
Tad nu man radās tādas pārdomas, ka reāli jau kompānija sevi var reklamēt tā un šitā, bet reālā dzīvē ir pavisam savādāk. Principā jau tie šoferi, kas tagad ir BALTIC TAXI, ir šoferi no citām kompānijām, kas vai nu pārbēguši ar cerību vairāk nopelnīt, vai vienk lielus s*dus savārījuši un atlaisti. Tad nu viņi tagad strādā šajā firmā un savus negodīgos plānus turpina īstenot tālāk vesā mierā - paradumus jau neizmainīsi. Katrā ziņā domāju, ka paies vēl laiciņš un sāks visi šie nesmukumi līst ārā arvien biežāk. Tas tikai sākumā tā liekas, ka baigi super! Tā kā pirms braucat pārdomājat divreiz - varbūt tad labāk izmantot to kompāniju pakalpojumus, ar kuriem jau sen esat pazīstami. Veiksmi!

Ar cieņu,
Aigars

E

F Feinis 03.09.2009

Nu, kas ir nabaga konkurentiņ ? Cik ta piemaksāja par tāda fufeļa uzcepšanu ?

R Raivis 03.09.2009

Uzskatu, ka tas ir apmelojums un liels launums!Ar to ir jaaciinaas valsts specvieniibaam!

M mi 03.09.2009

neticu

J juris 03.09.2009

nez kapēc man arī neticās :)

V Viins 03.09.2009

Ka tik nav kāds no "Baltajām Toyotām" cenošoties veicināt "godīgu" konkurenci.

A Ansis 03.09.2009

kā ta Aigariņ uzzināji, ka šis bij vakar drusku iedzēris ?

. ... 03.09.2009

Es arī neticu Aigariņam:(

J juris 03.09.2009

Pilnīga laža!Droši vien kkāds ''kreisais'' taksists no ''kaktu'' firmeles.

G grandans 04.09.2009

Var jau melno PR veidot - bet tad varbūt vajag arī pamācīties, kā to pareizi darīt!
Šis rakstelis tāds nekāds - aiz neko darīt uzcepts

F fe 04.09.2009

Jābrauc pēc SKAITĪTĀJA!!! Nevis "es sarunāju" Tu zodz nodokļu naudu!

J Jr 04.09.2009

Interesanti kāpēc te visi netic? No BT esat? No kurienes tie BT šoferi ir nokrituši, Šlesers savu mīļoto šoferi vai tā dēlēnu ir aizdevis, cēlsirdīgais Fliks vai nesavtīgais Naglis pie stūtes sēž? Muļķības, tie paši citi takšu firmu bijušie vēži vien ir! No kurienes te godīgums radīsies, no Flika vai Nagļa?

P puika 04.09.2009

skiet ka sis viirietis ir no kadas citas takšu firmas un censas nomelnot...jo kaa tad var tik droši rakstiit, ka sajaa kompaanijaa ir šoferi no citām kompānijām

M Mambo 04.09.2009

Taksīšu kari!
Mošk šito raksta Balto tojotu draudziņš!

B baltidiegi 04.09.2009

Aigariņš pārcentās jau pašā sākumā, savu melu stāstiņu sākot ar mājieniem par piedzērušo vadītāju!

A albis 05.09.2009

bļ... pa 13 latiem nekad nebrauktu, labāk ar 22 autobusu.un 12.40kad vēl dzēru nodzertu.

E edgars 06.09.2009

man jau liekas, ka to vai šoferis vakar ir dzēris, vai nav labi var just pēc aromāta mašīnā. Vai tad ne tā. Un ko tad jūs visi domājat no kurienes tad ir tie šoferi? Protams, ka no citām kompānijām. Viņi jau visu laiku rotē no vienas taxi firmas uz citu. Tā kā nav brīnums, ka tādas lietas notiek. Un varbūt sākumā vēl viss būs ok, bet vēlāk noteikti aizies vecā dziesma ar šmaukšanos.
Un man kkā vispār negribas maksāt naudu tiem flikiem, nagļiem un šleseriem!!! lielie taxi biznesa glābēji...tik daudz jau par viņiem zināms, ka smiekli nāk. Nu nē - es viņiem neko labu nenovēlu!!! tfu-tu!

F ferrara 07.09.2009

nemaz nebutu parsteigta- tads tipisks airbaltic stilins- sasolit pa leto un pec tam- panemt par udens glazi, par iekapsanu, izkapsanu un somas iecelsanu, izcelsanu

E Evita 08.09.2009

Man ar bija pieredze ar Baltic Taxi šajā nedēļas nogalē. Sanāca nokavēt sabiedrisko transportu un nostopēju smuko, zaļo mašīnīti pie Zemināta tilta. Brauciena mērķis - Purvciems. Tā kā diezgan bieži sanāk braukāties ar takšiem, tad izrēķināju, ka šis 5 minūšu brauciens man varētu izmaksāt 1, 50-2 lvl (ņemot vērā, ja no centra līdz Purvciemam varu aizbraukt pa 4 lvl). Iekāpu mašīnā - pieklājīgs šoferis, piekrita - ka aizvedīs par 2lvl (jo reāli tāpat braukājas un tas attālums tiešām ir smieklīgs). Un pievedot pie mājas šoferis man paprasa 4 lvl !!! jo iekāpšanas summa neskaitās utml., neskatoties uz cenu, par kuru vienojāmies.
p.s. un tas nav melnais PR, tā ir klientu pieredze.

: :) 08.09.2009

Ha-Ha-Ha! Tagad jau visi nevis brauc NO lidostas, bet UZ lidostu...:D
Sitais, kas raksta VIENNOZIMIGI ir viens no tiem, kuri uzbruk BALTIC TAXI! Sviests kaut kads-gatavi rikles viens otram pargriezt!
Man ka klientam, ja jau cenas vienadas, butu patikamak braukt ar sakoptu soferiti, jauna masina utt., nevis ar nopipejusos, rupju veci..Tad kada atskiriba kam maxaju?!Atskiriba ir tiem, kuri strada tada joma, tapec ari nomelno "smukas, zalas vardites"!

: :) 08.09.2009

Un vispar...uz taksiem tak parasti ir urakstita info-cik par iekapsanu, cik par gaidisanu utt. LASIT un JAUTAT vajag iemacities, nevis sudeties! Ja jau jauta-pa cik aizvedisiet, tad ari atbild tikai par vesanu-kopa skaiti pati!