Baltic Beach Hotel - Slikts serviss

Ļoti slikta pieredze.
Neesam cilvēki no augstākās klases tāpēc ļoti izjutām atšķirīgo apkalpošanu, domājams ja cilvēks brauc kā viesis ir jaizturas vienādi vienalga vai numuriņš ir ņemts pa 170eur vai 400eur.
Arī spa zonā administrācija meitene izturējās drausmīgi, vispār nekādas laipnības.
Esam ļoti vīlušies par visu apkalošanu, attieksmi un atpūtu šeit.
Neiesaku ja ir jaizvēlas dodaties uz hotel jurmala spa atpūstoes tur cilvēki netiek šķiroti pēc Ļoti slikta pieredze.
Esam ļoti vīlušies par visu apkalošanu, attieksmi un atpūtu šeit.
Neiesaku ja ir jaizvēlas dodaties uz hotel jurmala spa atpūstoes tur cilvēki netiek šķiroti pēc klasēm.

J Jevgenij31 20.11.2020
Slepkavas

Если желаете полюбоваться на жирную подружку кирила одинцова убийцу Дениса холодова Юлию цезарь, добро пожаловать её пухлые губки сделают прекрасный миньет, ей же надо отработать должок перед полицией, иначе поедет на тюрьму, она вас ждёт.

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2021