AtrisinātaBaltic Beach Hotel - Santa O.

Laipni, daudzsološi, bet kā izrādījās viltīgi Santa Ondzule man kā tirgotājam piedāvāja ņemt dalību tirdziņā 04.01.2015. gadā Baltic beach hotel telpās par samaksu 100 eiro par vietu. Tika solīta pilna viesnīca ar tūristiem un pircējiem. taču tā vietā bija praktiski tukša viesnīca, un vienīgie tirdziņa apmeklētāji bija daži no personāla. solītā pasākuma vietā bija neizteiksmīgs salavecis kedās! Visi tirdziņa dalībnieki (bijām tādi pāri ducim) tika pamatīgi piemānīti. Kad veicu samaksu par vietu, lūdzu rēķinu, man to nedeva, jo acīmredzot viss notika nelegāli. Rēķinu iedeva tikai vienai tirgotājai, kura izrādījās gana attapīga un sāka draudēt ar VID Izskatās ka tas ir jauns krāpšanas veids uz tirgotāju rēķina, esiet uzmanīgi, lai negadās kā man. Jāteic ka mani brīdināja ar tekstu:"tikai runājiet ļoti skaidru valodu", bet toreiz vēl nesapratu kā tas bija domāts, tikai pēc šī incidenta izrādījās ka viss slēpās neizrunātos sīkumos, piem.: 100 eiro izrādījās ir bijuši domāti bez PVN, viesnīcas daudzie solītie pasākumi būs citos datumos utt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.08.2016

Santa O. vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

H hugouga 05.01.2015

Esmu viens no tirgotājiem, kas piedalījās šajā tirdziņā un piekrītu visam rakstītajam ! Ļoti negodīga rīcība no tik lielas viesnīcas puses ! Kauns !

D [email protected] 05.01.2015

Esmu viena no tirgotājiem, kas piedalījās šajā tirdziņā un piekrītu visam rakstītajam ! Ļoti negodīga rīcība no tik lielas viesnīcas puses ! Tiesām negaidiju, samaksāju tik lielu dalības maksu un apmeklētāji bija tikai daži, apmeklētajiem loterija bija pilnībā apmāts, kad viena sieviete interesējas kad notiks izloze, tad viņai paziņoja, kad izloze sen bija notikusi, bet klātesosais tirdziņā neviens to nepamanīja.

T tirgotaja 06.01.2015

Esmu viena no tirgotājiem un nepiekrītu šeit rakstītajam, jo man patika tirdziņš viesnīcā un manu preci pirka ļoti labi, kā arī prasīja manus kontaktus, kas man ir ļoti būtiski. Piekrītu, ka varēja būt vairāk apmeklētāju, bet ņemot vērā šausmīgo puteni, kas tajā dienā bija ārā, uzreiz bija skaidrs, ka tas var ietekmēt pircēju skaitu. Visi pircēji pārsvarā bija no viesnīcas viesiem un naudu pirkumiem nežēloja. Es redzēju kā tika izspēlēta loterija, un tika zvanīts tiem, kuri vinnēja. Tādā vietā jābūt pārliecinātam par savu produkciju un tās kvalitāti vai unikalitāti. Man personīgi organizatore teica, ja jūsu prece patiks, tad to pirks. Un pilnīgas muļķības ir par minētajiem rēķiniem. Organizatore 5 reizes man uzmācās, ka obligāti jāparaksta līgums, kaut gan teicu, ka es naudu samaksāju kasē, man iedeva čeku un teicu, ka man pašu līgumu nemaz nevajag, bet organizatore uzstāja, ka viņai kārtības labad vajagot. Zinu, ka daži no dalībniekiem veica apmaksu par vietu tirdziņā ar pārskaitījumu. Tā kā nevajag vainot viesnīcu un biedēt ar VID tikai par to, ka klienti pirka maz Tavu preci. Viesnīca ir liela, skaista un grezna, un klienti atbilstoši. Manu preci pirka ļoti labi un esmu priecīga, ka tiku uzaicināta. Padomājiet ''evanedeva'' vai savu aktivitāti nenovirzīt uz interesantāka produkta radīšanu!

H hugouga 07.01.2015

Ja jau TIRGOTĀJAI gāja tik labi, kādēļ tad jāmeklē sūdzības lv. ?

M maybe.UR.right.maybe 15.01.2015

tirgotajai
Ka tik tavs vārds nav Santa Ondzule?:D
Reāli visi tirgotāji tika piekāsti - solīti koncerti un vēl nezin kādi pasākumi un, ka cilvēki būšot ka biezs, tiesa gan irādījās, ka pasākumi ir paredžati citos datumos! Un vēl, kāds sakars putenim ar viesnīcas viesiem, kas bija jau (it kā) viesnīcā?
Tas ko redzu es, ir tas, ka viesnīcas vadība reāli pameta "zem riteņiem" pašu vietējos mājražotājus un amatniekus, noplēzdami 3 ādas, bet solītā andele nebija un tikai nesakiet, ka neparedzējāt to, ka tā gadījās, vai putenis pie vainas!
Rēķins par apmaksu tika izrakstīts tikai vienai sievietei, un arī tikai tāpēc, ka viņa piedraudēja ar VIDu, pārējie maksājumi sanāca tīrā "varka skaidrucī"!

Tā kā, lūdzu, "tirgotāja" nevajag, vienkārši nevajag melot!!!

S Santa Ondzule 22.02.2016

Labdien, Cien. Baltic Beach tirdziņa dalībnieces! Man ir lūgums izņemt šo komentāru, jo jau nopietnu laiku nestrādāju Baltic Beach hotel. Man personīgi nebija nekāda sakara ar to kā un kas tur notika, darīju savu darbu ar tīru sirdsapziņu un cik labi pratu, kā jau saprotat man nepieder šis hotelis. Ja būtu varējusi ko ietekmēt būtu to darījusi. Ļoti cienu Jūsu ieguldīto darbu un laiku un zinu cik grūti ir visu sarūpēt, lai varētu piedalīties šādos tirdziņos. Būšu ļoti pateicīga par sapratni, nav patīkami atrasties šajās sūdzībās. Neesmu ne ļauns ne nepateicīgs cilvēks, lūdzu neturiet uz mani personīgi ļaunu prātu. Atvainojos personīgi par jums sagādātajām neērtībām. Ar patiesu cieņu, Santa Ondzule.