www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Ļoti slikts serviss

AtrisinātaBaltic Beach Hotel - Ļoti slikts serviss

Samaksājam par vienu nakti 300 eur ar skatu uz jūru. Atbraucām, uzreiz pienāk administrators un sāk stāstīt, cik viņiem ir foršs piedāvājums tieši priekš mums pāri ceļam, citā ēkā apartamenti. Man uzreiz garastāvoklis bija sabojāts. Mēs atteicāmies, sākam gaidīt, kad iedos citu numuriņu, beigās dabūjām numuriņu ar skatu uz ēkas jumtu. Tālāk mūs gaidīja nākošais brīnums - bijām pierakstīti uz vakariņām, bijām piemirsuši cikos precīzi bija rezervēts, pienākot pie administrācijas, meitene Saka ka nevar mūs atrast. Tas pats bija ar brokastīm. Un arī mūsu draugiem, kuri bija samaksājuši par vēlāku izbraukšanu no numuriņa, plkst. 16.00 - bija zvanījuši uz numuriņu plkst. 12.00 ka ir
jāizbrauc, viņi neredz ka bija samaksāts. Mums bija iespaids ka pilnīgi nestrādā nekāda iekšēja sistēma. Nesaprotu, kāpēc tādai viesnīcas ir 5 Zvaigznes, jau sen ir laiks atņemt vismaz 3!

06.07.2021

Atbilde no Baltic Beach Hotel Support Pārstāvja atbilde 09.07.2021

Labdien! Paldies par Jūsu komentāru, mums ļoti žēl, ka Jums bija negatīva pieredze uzturēšanas laikā mūsu viesnīcā. Lai atrisinātu situāciju, ļoti lūdzam Jūs sazināties ar mums - [email protected] Paldies jau iepriekš. Baltic Beach Hotel & SPA.

Atbilde no Baltic Beach Hotel Support Pārstāvja atbilde 16.07.2021

mēs ļoti gaidam Jūsu atbildi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta krisprei 09.08.2021

Uzņēmuma Baltic Beach Hotel pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K