www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Personālvadības nekompetence

Baltic Beach Hotel - Personālvadības nekompetence

Kādu labu laiciņu atpakaļ atradu Baltic Beach Hotel mājas lapā sludinājumu, ka tiek meklēti administratori SPA zonā. Nosūtīju savu CV un pēc mēneša man piezvanīja. Zvanīja no personāldaļas, visa saruna noritēja krievu valodā, kas man mazliet izbrīnīja, bet nu labi - domāju, ka varbūt pārbauda, vai vispār zinu krievu valodu, ņemot vērā, ka BBH galvenā auditorija ir krievu tautības cilvēki.Nākamajā dienā devos uz interviju un atkal tas pats- visa saruna norisinājās krievu valodā. Beigās gan paprasīja, vai zinu latviešu valodu un pāris teikumos lūdzu, lai pastāstu par sevi latviešu valodā. Sarunājām, ka nākamajā dienā atnākšu, lai pāris stundiņas padarbotos kā administratore, lai izprotu kā tās lietas notiek. Protams, nākamajā dienā mani neviens neapmācīja, darbinieces izturējās tā it kā es tur nemaz nebūtu. Ņēmu iniciatīvu rokās un pati sāku uzdot jautājumus, taču, protams, saņēmu atbildi: "Īsti nezinām, ko lai tev pastāsta." Kad laiks bija beidzies, vienojāmies, ka man piezvanīs un dos ziņu. Pagāja pāris dienas- ne ziņas, ne miņas. Pati piezvanīju un apvaicājos, kā tad būs ar darbu, uz ko man atbildēja, ka izvērtēšana turpinās un viņi paši piezvanīs un sniegs atbildi. Pagājuši divi mēneši un neviens tā arī nepiezvanīja. Gribu teikt lielu "fuj" Baltic Beach Hotel personāldaļai, kuri, pirmkārt, nemāk sazināties ar cilvēkiem latviešu valodā, otrkārt, nespēj atzvanīt un visbeidzot- tērē citu cilvēku laiku.

D

zirgs_kamene 01.02.2015

...visa saruna noritēja krievu valodā...

talak nelasiju :DDDD

M Mierinsh 02.02.2015

buus labi, dabūsi citu labaaku daru ;) Lai veicas

O Objektīvs 22.04.2016

Krievu kantoris ar atbilstošu administrāciju un tādu pašu attieksmi pret klientiem. Spa halātiņi tur tagad ir no tāda materiāla kā psrs laikos virtuves dvieļi. Sāls istabā stūrī izlauzts caurums un mūzika tik klusa, ka ausis var izmežģīt un visu laiku jāklausās izsmidzinātāja rūkšana. Ūdens dušās netek prom ne tikai kanalizācijas dēļ, bet grīdām neeksistējoša slīpuma dēļ. Stāvi un mīcies otra cilvēka šampūna putās kopā ar matiem. Līdz vēmienam

T Taras 28.02.2017

Es pastradaju saja "jaukaja" firma "avoko" mazu laiku un sapratu - bedre. Esmu priecigs ka pametu to vietu. Viniem ir objekti veikali un viesnica es stradaju viesnica "Baltic Beach Hotel" visa viesnica smejas par apsardzi jo tur strada pensionari,dzeraji un pat viens otrs narkomans. Sausmas kas tur daras. Apsargi bez sertifikatiem un nem visus kuri grib. Apsargi slikti ož un bieži ir piedzerusies darba. Uz tadiem balstas viesnicas drosiba. Pie ta visa ir vainigs vaditajs Edgars Leikučs jo vins ir itka visu nolaidis lidz tadai bedrei un vins daudz lietas nokluse un nesaka talak prieksniecibai. Lai gan ka sapratu no kolegiem tur ka tas esot izdevigi ka tur dzeraji strada jo tad var likt sodus un nopelnit uz sodiem. Algu maksa pusi uz konta un pusi aploksne. Atvalinajuma naudu nemaksa un nelaiz atvalinajuma. Man liekas ka firma avoko boja visu 5 zvaigznu viesnicas prestizu. Nesaprotu kur skatas viesnicas ipasnieks vai tad vins to neredz.