www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Personāla neprasmi runāt valsts valodā.

Baltic Beach Hotel - Personāla neprasmi runāt valsts valodā.

Vai ir tāda varbutība pašreiz Latvijā saņemt medicīnas izglītību pilnīgi nezinot valsts valodu?
Un vēl, kāpēc daži mediķi pilnīgi nezinot valsts valodu apkalpo pacientus Latvijā, jo pacients no tā iegust tikai ļaunumu savai vēselībai. Rūna iet par SPA viesnīcā „Baltic Beach Hotel”. Es gaidīju sāvu procedūru un biju šoketa kad dzirdēju dialogu starp medmāsu un gados sievieti, kura nesaprota krieviski, bet medmāsa pilnīgi ne vārda nevarēja pateikt latviski.
Paciente prasija viņai par procedūru, cik tā ilgst un tā tālāk. Bet medmāsa nervozi pateica krieviski: (Заходите, раздевайтесь, а там увидете).
Vēlāk izskaidrojas, kā tā bija zemūdens masaža medmāsa Diāna Losberga.Vēl vēlāk sapratu ka SPA šajā viesnīcā vairāka daļa apakalpošanas personāla arī neruna latviski. Un visi skaitas sertificēti darbinieki (medicīnā). Tad nevar saprast kur atrodas SPA viesnīca „Baltic Beach Hotel”
Krievijā vai Latvijā?
Kad es gribēju par to pajautāt darbiniekiem SPA viņi sāka sasaukt latviski runājošās darbiniekus un diezgan rupji man atbildēja, ka tā nav.
Kāpēc jacieš apmeklētājiem SPA kuri ta jau dārgi maksā par procedūrām, citi atbrauc no Latvijas mazpilsētam un nevar sarunāties sava dzimtā valoda. Laipni lūdzu Jūs pārbaudīt šo nekārtību šajā viesnīcā un palīdzēt novērst šo nelikumību.

Ar cieņu Anna Liepiņa.
29.09.2011

B Baņķieris 30.09.2011

Tas ir lielkrievu šovinisms. Viņus nebaidīs arī arguments, ka tā var zaudēt klientus. Tagad jau krievi, kas agrāk runāja latviski, nuvairs to nedara, jo redziet vēlēšanās uzvarēja Saskaņas centrs- "mēs jūs uzvarējām!"
Par Baltic beach hotel šī ne tuvu nav pirmā sūdzība sakarā ar treniņbikšaino valodu.

M mess 30.09.2011

Nū pilnībā nepiekrītu . nezinu kā Tev tā sagadījas, lai gan Baltic Beach Hotel esmu bijusi tikai 5 reizes, saskaroties gan ar personālu, gan mediķiem attieksme pret mani bija ļoti patīkama, par spīti tam, ka atrados tur Jaunā Viļņa laikā, katrs darbinieks ar kuru kontaktējos atbildēja man skaidrā latviešu valodā. Arī tur esošajā zobarstniecībā Royal Dent, zobārsts, kurš bija krievs, pamanot to, ka esmu latviete ar mani runāja tikai latviski . Neko sliktu nevaru teikt, tikai patīkami un laipni cilvēki.

K KKK 30.09.2011

Nesaskaņu Centrs -debilo! Ti sam verish v to chto pishesh?

D Deniss 02.10.2011

Jūs arī iegūstat ļaunumu savai veselībai dēļ tā? :D

S svetlana 02.11.2011

Man patik.

. ... 02.11.2011

Jā, pilnīgi piekrītu!

Ir piemērs no paziņas. Viņa bija iegādājusies abonamentu uz airobiku. Ierodoties pie adiministratores, saka, ka vēlas iet uz airobiku, bet administratore nesaprot un aicina doties uz solāriju.

Tas ir vairāk nekā drausmīgi, kas tur notiek. Drīz jau sāksim zīmju valodā sarunāties... Cerēsim, ka viņi angļu valodu tur zin. :D Savādāk ārzemniekiem arī nākas ciest no krievu neattapības iemācīties valodas. :D

inessa1070 11.05.2012

Neaizmirstiet, latvju daiļavas, ka galvenie maksātspējīgie klienti ir un paliks viesi no Krievijas. Bet klientu - latviešu ir gaužām maz, un procedūras izvēlas tās pašas lētākās. Tā jūsu sūdzība laikam ir sacerēta tādēļ, ka ar kādu no darbiniekiem jums ir personīgi rēķini kārtojami, jo dažnedažādas pārbaudes nav atklājušas nekādus pārkāpumus.

M Medus 01.05.2013

Baltic Beach Hotel SPA mūždien ir problēmas bijušas ar latviešu valodu, līdzko gribi runāt latviski un saprast tās lietas, tā momentāli veidojas nejauka attieksme
reiz bērns sagrieza ādas jaku uz tur novietotajām dekorācijām, kaut kādi zari un asas metāla lapas
kad teicām, ka tādas dekorācijas publiskās telpās, jo tik ar bērniem atrasties nedrīkst, rupji mums sāka norādīt uz to, ka vajagot savus bērnus vairāk pieskatīt
joks tikai tāds, ka bērns jaku mugurpusē sagrieza- robs vismaz 4cm garumā, tātad cik asi ir priekšmeti, tikpat labi varēja skriet un ar seju ieskriet
tad varbūt iegādāsimies automobīļus ar durkļiem un novietosim ceļa malās.
ja kāds brauks ar riteni un nāksies no neapdomīga gājēja izvairīties, lai tak uzdurās uz pīķa un pārgriež sev vēderu pušu
baltic beach ir augšā hui, bet apakšā fui
darbinieki lec baseinā apmeklētāju laikā, pēc saunas nenoskalojas un skaļi runā par savām lietām
bardas un no spa bieži vien ne smakas
sāls istabā arī neviens neaizrāda, ka bērniem ir jāprot uzvesties, tie savukārt bez vecākiem mētā sāli un skaļi uzvedās
pat arī ar vecākiem neprot uzvesties un vecāki ir dažādi, bet personāls par kopējo spa atmosfēru vispār nerūpējas