www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Pamatīgi vīlušies

Baltic Beach Hotel - Pamatīgi vīlušies

Visu cieņu viesnīcas apkalpojošajam personālam, pavāriem, taču tas neglāba no pamatīgas vilšanās sajūtas.
Ar www.gospa.lv starpniecību izvēlējāmies baudīt BBH īpašo piedāvājumu Vanilla SPA Jūrmalā un gala rezultātā dabūjām:
- iečekojoties viesnīcā, no konta tika rezervēta drošibas nauda!!! par ko iepriekš neviens neminēja, kas notiktu, ja nu gadījumā kontā neatrastos pietiekami?
- standarta klases numuriņu apmēram 12 kv m platībā (mājas lapā bija rakstīts "plašs") ar pleķainu palagu, caurumu aizkaros, norūsējušu dvieļu žavētāja trubu, skats pa pirmā stāva logu uz stāvvietu (jūru var redzēt, ja uzkāpj pa koridora kāpnēm nedaudz augstāk), peldmēteļi nav iekļauti cenā – piemaksājam Ls 1,5 par katru, numuriņā pa TV pieejami 13 kanāli, ja vēlamies vairāk – piemaksājam, TV kvalitāte – laikam iegādāts Latgalītē, ui, un santehnika arī lakaim pie reizes turpat iegādāta (vai tiešām viesnīcai ir 5*);
- kompleksa the banja apmeklējums - cenā iekļauts pusotras stundas apmeklējums, taču, vai manu dieniņ, nesamaksājām ne par vienu spa procedūru, vēlējāmies baudīt tikai pirtis (nevis pēršanos), tāpēc pieejama bija auksta burbuļvanna ārā, jo kad mēs tur ieradāmies, tad pirtnieki apstrādāja draudzīgās austrumu kaimiņzemes ciemiņus un lūdza mūs uzgaidīt, bet, kad saprata, ka mēs neko papildus neesam no spa procedūrām pirkuši, vispār lika mūs mierā, tad varējām arī savus kaulus pasildīt vienā no trijām pirtiņām, kura bija atbrīvojusies;
- peldbaseina apmeklējums arī ne bez maza pārsteiguma - izrādās obligātas ir peldcepures, nav? nu piemaksājiet par kaut kādiem sūdiem 1,5 Ls un dodaties baudīt silta jūras ūdens baseinu, OK, samaksājām, bet gala rezultātā no peldkostīma nevar dabūt ārā hlora smaku un peldbaseinam blakus esošajā saunā izlauztie dēļi, kam šķērām pāri bija uzsisti citi dēļi, un mētājās iepriekšējās dienas uzdzīves paliekas - pudeles;
PIRMS BRAUCIET, KĀRTĪGI IZVĒRTĒJIET, VAI TIEŠĀM ŠĪ SNIEGS PATĪKAMAS EMOCIJAS!

L

V Viesīte 03.03.2013

Oho..

Z zelma6666 10.04.2013

Viesnīcas cenas neatbilst kvalitātei.Padomju laiki, interjērs nulle.

T Taras 28.02.2017

Es pastradaju saja "jaukaja" firma "avoko" mazu laiku un sapratu - bedre. Esmu priecigs ka pametu to vietu. Viniem ir objekti veikali un viesnica es stradaju viesnica "Baltic Beach Hotel" visa viesnica smejas par apsardzi jo tur strada pensionari,dzeraji un pat viens otrs narkomans. Sausmas kas tur daras. Apsargi bez sertifikatiem un nem visus kuri grib. Apsargi slikti ož un bieži ir piedzerusies darba. Uz tadiem balstas viesnicas drosiba. Pie ta visa ir vainigs vaditajs Edgars Leikučs jo vins ir itka visu nolaidis lidz tadai bedrei un vins daudz lietas nokluse un nesaka talak prieksniecibai. Lai gan ka sapratu no kolegiem tur ka tas esot izdevigi ka tur dzeraji strada jo tad var likt sodus un nopelnit uz sodiem. Algu maksa pusi uz konta un pusi aploksne. Atvalinajuma naudu nemaksa un nelaiz atvalinajuma. Man liekas ka firma avoko boja visu 5 zvaigznu viesnicas prestizu. Nesaprotu kur skatas viesnicas ipasnieks vai tad vins to neredz.