www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Numurins izbojaja pec kazu pirmo dienu

Baltic Beach Hotel - Numurins izbojaja pec kazu pirmo dienu

https://m.gribuatpusties.lv/lv/mobile/atputa/atputa-baltic-beach-hotel-jurmala-spa-atlaide-proceduras-2-pers Esmu absolūti adekvāti domājošs un izvērtēju katru sevis izrakstīto vārdu - piedāvājums no gribuatpūsties.lv Baltics Beach hotel ir galīgi izbojājis mūsu pēc kāzu pirmo dienu. Numuriņš šausmīgs. Gar logu staigā cilvēki, jo puspagrabā, kondicionieris ir tikai nosaukuma pēc, aiz sienas tikko kā kāds palaižūdeni tā dzird kā šīkst kādas trubas. Arī dzirdamība ir fenomenāla. Dzird blakus numuriņos esošos. Esmu kopumā vīlies. Cik biju priecīgs pirmo reiz šeit esot bildinot Kati, tik apbēdināts esmu šobrīd. Nevienam neiesaku! Vēl ar puisi padzinu jociņus recepcijā, ka ja mēs kuponu pirkām gribuatpusties.lv tad mums noteikti sliktākais nr. tiks. Puisis nosmaidīja un taisnojās ka taču nē. Bet ienākot - velns nekad tā nebiju vīlies.Aizskarus verot ciet tādi vairāki caurumi aizskaros. Dvieli paņēmu svaigu, paverot tādi melni gari mati iekšā. Es es neārspīlēju. Tāds nu pieczvaigžņu piedāvājums.

D