www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Kāpec mainās personāls

Baltic Beach Hotel - Kāpec mainās personāls

Nesaprotu, kādēļ Baltic Beach Hotel tik šausmīga kadru maina. Biju darba intervijā kādu laiku atpakal, bet pat neatzvanīja, un nepateica paldies. Intervijā šausmīgi uzsvēra augsto apkalpošanas līmeni, bet no personāla daļas pat neatzvanīja. Tiesa gan, pēc CV saņemšanas, viesnīca uzaicināja mani uz darba interviju nākamaja dienā, bet pēc sludinājumu biežuma, izskatās, ka kaut kas nav kārtībā ar pašu viesnīcu. Varbūt nemaksā darbiniekiem algas??

H

H hote 04.03.2010

Varu vien pateikt, ka Tu viniem nepatiki :) Mani uzaicinaaja uz darba interviju un otrajaa dienaa es jau straadaaju! ;) Algas arī ok !

K kolēģe 17.01.2011

Jā, jā tikai novēlu Tev nesaslimt, un kā kalnietim dzīvot saules mūžu!

N nunu 22.03.2011

Algas tur ir zemas un maksā aploksnē!!!
Tas nevienam nav noslēpums. Atvaļinājumus neapmaksā..
Saku, ko man meistares stāstījušas. Un nedomāju, ka viņas melo. Pret darbiniekiem izturoties ārkārtīgi slikti.

inessa1070 11.05.2012

Nemuldi, Nunu! Vajag pašam normāli pret citiem izturēties, tad arī pret tevi labi izturēsies! Laikam tie meistari kas klačojas, vairs tur nestrādā.

V vienkarshs cilveks 06.01.2015

Tiešām, tā arī ir ja nepatīk cilvēks, tad viņu arī nepaņem, tā ir visur kāpēc lai šeit būtu citādi.
Ļoti liela daļa personāla, ja ne puse, šeit stradā 10-15 gadus un nemaz netaisās iet projām, jo darbs ir interesants, vadība ļoti prasīga, bet pretīmnākoša un saprotoša, ja esi vērtīgs darbinieks. Tie kas grib slinkot un saņemt lielu algu, bet deldēt tik krēslu, te nav ko nākt, jo tos patrieks bez komentāriem. Kadru maiņa šī iesla dēļ un arī tāpēc, ka cilvēki vienkārši meklē vieglāku darbu, kur maksā par to, ka vienkārši esi štatā un šad tad kaut ko padari, jo ne jau visi var izturēt ilgstoši fizisko slodzi un arī emocionāli vājiem nav ko nākt un pat sākt. Bet maksā atbilstoši - tas nu ir fakts!

R runcis2 03.02.2015

viniem gandriz vai cauru gadu ir sludinajumi ielikti, ka vajaga pavarus, u.t.t.!! Var but tur ir paris cilveki kas strada 10-15 gadus, tie pasi ir ofisa zurkas, kas un apkrapj savus darbiniekus.
Cik man daudzi cilveki pazistami ir tur stradajusi un meginajusi stradat, ar sausmam gaja prom!

M mirzum 29.12.2015

godigi pateiksu es tur stradaju 1 gadu nk-ipasumi kolektivs ir super prieksnieks Janis ari labs cilveks

A Andris Žiģelis 23.04.2016

Es arī strādāju šai viesnīcā.Alga laba,ar darbu arī esmu apmierināta un prom iet nedomāju.Priekšniecība prasīga,bet tie,kas ar šausmām iet prom,laikam neiederējās šajā vietā,jo prasības ir būt pieklājīgiem,laipniem un smaidīgiem un atbildīgi darīt savu darbu.

T Taras 28.02.2017

Es pastradaju saja "jaukaja" firma "avoko" mazu laiku un sapratu - bedre. Esmu priecigs ka pametu to vietu. Viniem ir objekti veikali un viesnica es stradaju viesnica "Baltic Beach Hotel" visa viesnica smejas par apsardzi jo tur strada pensionari,dzeraji un pat viens otrs narkomans. Sausmas kas tur daras. Apsargi bez sertifikatiem un nem visus kuri grib. Apsargi slikti ož un bieži ir piedzerusies darba. Uz tadiem balstas viesnicas drosiba. Pie ta visa ir vainigs vaditajs Edgars Leikučs jo vins ir itka visu nolaidis lidz tadai bedrei un vins daudz lietas nokluse un nesaka talak prieksniecibai. Lai gan ka sapratu no kolegiem tur ka tas esot izdevigi ka tur dzeraji strada jo tad var likt sodus un nopelnit uz sodiem. Algu maksa pusi uz konta un pusi aploksne. Atvalinajuma naudu nemaksa un nelaiz atvalinajuma. Man liekas ka firma avoko boja visu 5 zvaigznu viesnicas prestizu. Nesaprotu kur skatas viesnicas ipasnieks vai tad vins to neredz.