www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Gaidījām vairāk. Žēl, ka tā.

Baltic Beach Hotel - Gaidījām vairāk. Žēl, ka tā.

Iegādājāmies piedāvājumu gribuatpusties.lv. Piedāvājumā nekur netika minēts iegādes brīdī, ka tiks piedāvāts tikai budžeta klases numurs. Numurā, kurš tika mums iedalīts bija savāds aromāts, tas atradās stāvu zemāk nekā pati recepcija (tātad sanāk pagrabstāvā) un skats no loga bija autostāvvieta, un pluss vēl visam aizkari numurā bija cauri, un divguļamā gulta bija sabīdīta no divām gultām, kur strap matračiem bija sprauga 2pirkstu platumā. Pieprasījām numura maiņu, iedalīja mazliet mazāku, bet vismaz bez smakas un 1 stāvu augstāk (sanāk recepcijas augstumā), skats joprojām uz autostāvvietas pusi, bet vismaz saule iespīdēja. Izbrīnija tas, ka arī šajā numurā aizkaros bija nelieli cauri. Laikam 5* viesnīca nevar nodrošināt veselus aizkarus. :D
Atpūtas laikā no sestdienas uz svētdienu viesnīcā norisinājās lielas konferences, radīja dīvainu sajūtu ejot cauri visai viesnīcai halātos un čībiņās, kad paralēli ir kafijas pauzes un produktu prezentācijas konferenču dalībniekiem, kurās cilvēki ir uzvalkos, kostīmos vai kleitās.
Arī The Garden vienā no pirtīm, Old wood, dzīvās uguns platforma nemaz nedarbojās. Uz karsto akmens krēsliem nemaz nevarēja tikt, jo aizņem cilvēki uzliekot dvieļus, bet paši tur neatrodas jo sēž pirtīs.Meitenes teica, ka divās no pirtīm ir 53 un 80 grādi, nu noteikti bija mazāk, 20min sēžot pirtī pat neiesvīdām.
Kā arī, ierodoties viesnīcā rezervē naudu drošībai, 20eiro. Varētu jau saprast, bet uzskatu, ka par to ir jābrīdina klienti iepriekš.
Nākošā dienā devāmies izmantos parasto lielo baseinu, pārsteidza tas, ka no 4 baseinu celiņiem, pa diviem notika ūdens aerobikas nodarbība, kur visu laiku trenere gana skaļi trenēja tās dalībnieces. Saprotams, ka baseins ir kopīgs un tā, bet ja tiek iegādāts piedāvājums, lai atpūstos, tad nemaz negribas klausīties uz skaļu klaigāšanu. Un cena par nodarbību ar "laba", kas bija 35eiro/st (vismaz tāda cena tika norādīta uz sarkana dēlīša blakus nodarbības norises vietai).
Vienkārši baudījām to, ka esam kopā un ir brīvdienas ar pozitīvu garstāvokli. Secinājums viens, paši otreiz šo piedāvājumu un citus Baltic Beach Hotel neizvēlēsimies un noteikti citiem ar neieteiksim. Tomēr cerējām un gaidījām saņemt vairāk no 5* SPA viesnīcas. Ir būts gana daudzām Lietuvā un Igaunijā viesnīcās kur ir 3* vai 4*, un tur ir daudz patīkamāka attieksme un stipri viesmīlīgāki un labiekārtotāki numuruņi nekā Baltic Bach Hotel.

M

alergologs 02.05.2017

Ko tad Jūs gaidījāt kuponos iepērkoties? Luksusa numuriņu viesnīcas augšējā stāvā?
Kā maksā, tā saņem :)

M Maaija 02.05.2017

Cenu nosaka pārdevējs! Informācija, ka tas ir ekonomiskais vai standarta vai suite numurs jānorāda piedāvājumā pērkot ar vai bez kuponu portālu starpniecību!

M Madara 02.05.2017

Luksus numuru negaidījām noteikti, bet arī ne numuru ar cauriem aizkariem. Mazākās viesnīcās ar 3* ir gaumīgāki un akurātāki numuriņi, nekā šajā 5* viesnīcā.
Piedāvājuma atlaide nemaz nebija liela, no standarta summas.

P Pretenzija Pretenzija 03.05.2017

Esmu arī šajā viesnīcā bijusi atpūsties, No 10 ballēm dodu tikai 3. Man nepatika. Ja nu vienīgi par velti man ko piedāvātu no spa salona un labu istabiņu ar pienestām labām brokastīm, vakariņām, tad vēl padomātu. Kā lai zinu, ka sūdus neiebaro? :D

V visifaili2018 05.11.2019

Arī sabojāja garasstāvokli viesnīcas personāls, tiesa nebijām atbraukuši pa kuponiem, bet uz baseinu bez nakšņošanās. Pie administrācijas pārliecinājamies ka 2 gadu vecām bērnam nav vajadzīga cepure baseina apmeklējumam.Toties jau baseinā pienāca tas baseina apsargs un uzstājīgi pavēlošā tonī norādīja ka nevaram atrasties baseinā ja bērnam nav cepures. Par to, ka rīkojāmies bālstoties uz administrācijas atļaujas, viņš negribēja dzirdēt. Interesanti, ka tajā pašā brīdī baseinā atradās ap 140kg smags kaut kāds bodibilders, pie kura apsargs pat nepienāca klāt.. Kad garasstāvoklis un brīvdiena tika sabojātas, vienkārši aizbraucām un balsosīm ar eiro, - nekad vairs tur nebrauksim!