www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel Darbinieku paverdzināšana

Baltic Beach Hotel - Darbinieku paverdzināšana

Spa zonas darbinieki tiek nostādīti situācijās kuras ir vienkārši absurdas! Darbinieki strādā no 8.30 - 22.00 vakarā vairāk kā 3 dienas pēc kārtas. Vadība par to neliekas ne ziņas. Samaksa smieklīga. Attieksme no vadības cūciska - izteicieni. Par pārējo jau nerunāsim. Iekšēji valda pamatīgs bardaks, neskatoties uz to ka viesnīca sevi piesaka diezgan skaļi.

C

T Taras 28.02.2017

Es pastradaju saja "jaukaja" firma "avoko" mazu laiku un sapratu - bedre. Esmu priecigs ka pametu to vietu. Viniem ir objekti veikali un viesnica es stradaju viesnica "Baltic Beach Hotel" visa viesnica smejas par apsardzi jo tur strada pensionari,dzeraji un pat viens otrs narkomans. Sausmas kas tur daras. Apsargi bez sertifikatiem un nem visus kuri grib. Apsargi slikti ož un bieži ir piedzerusies darba. Uz tadiem balstas viesnicas drosiba. Pie ta visa ir vainigs vaditajs Edgars Leikučs jo vins ir itka visu nolaidis lidz tadai bedrei un vins daudz lietas nokluse un nesaka talak prieksniecibai. Lai gan ka sapratu no kolegiem tur ka tas esot izdevigi ka tur dzeraji strada jo tad var likt sodus un nopelnit uz sodiem. Algu maksa pusi uz konta un pusi aploksne. Atvalinajuma naudu nemaksa un nelaiz atvalinajuma. Man liekas ka firma avoko boja visu 5 zvaigznu viesnicas prestizu. Nesaprotu kur skatas viesnicas ipasnieks vai tad vins to neredz.