Baltic Beach Hotel - Baseins

Sveiki . Esmu ļoti neapmierināta ar puisi , kurš strādā baseinā , es esmu samaksājusi naudu par baseina apmeklējumu un peldoties baseinā puisis netīro ūdeni no grīdas grūž baseinā un man trāpa virsū kauns . Abu meiteņu maiņā arī esmu bijusi nav sūdzību par viņām , meitenes ļoti smaidīgas un laipnas , un ūdeni negrūž baseinā bet viņām ir slota ar mopu un viņas akurāti savāc lai klientam nekaitētu . Lūgums puisim pateikt , ka tā nevar . Un izteikt meitenēm lielu paldies par smaidīgu un patīkamu gaisotni baseina kad viņas strādā . Esmu tik priecīga nākt kad viņas strādā tāds dzīvesprieks no meitenēm ! Meitenes malači !
Ar cieņu , Laima .

V vidzemnieks 05.02.2014

Tām meitenēm jau to noteikti varēji pateikt arī pati..un varbūt pat puisim.

L Laima123 05.02.2014

Es esmu klients, man nav nekas jāsaka viņiem . Viņam maksā par darbu, bet viņš to dara nekvalatīvi, lūk lai iet un tiek galā priekšniecība ! Meitenēm esm teikusi ka patīk viņu attirksme, bet par puisi to es nepateikšu !