www.sudzibas.lv Baltic Beach Hotel apkalpošana/cena/dāvanu karte

Baltic Beach Hotel - apkalpošana/cena/dāvanu karte

palasīju iepriekšrakstītās sūdzības un secinu, ka gadu gaitā nekas nav uzlabojies, pat ne mainījies.
Mans draugs ieguva dāvanu karti 100ls vērtībā. Tad nu vilkām vilkām tās izlietošanu līdz pēdējai dienai un devāmies baudīt dienu divatā spa centrā.
Piektdien vai ceturtdien caurskatot piedāvājumu sakalkulēju, ka mums sanāk: 1h klasiskā masāža(35Ls)+1h limfodrenāžas masāža(35Ls)+sejas limfodrenāžas masāža(15Ls), tā kā līdz 20.jūnijam bija īpašais piedāvajums, ka darba dienās no 12/13-17:00 visām spa procedūrām -20%, tad vajadzēja palikt pāri naudai arī gardām pusdienām Grill bārā pludmalē( sašliks, dzērieni, salāti, saldie). Visu sakalkulēju, manās vīzijās viss izskatījās tik perfekti.
Tad nu zvanīju, lai to visu pieteiktu. Jau telefonsarunā varēja just, ka administrācijas meitene diezgan nevīžīgi pieņem manu rezervāciju. To gan sapratu, jo bija piektdien, droši vien visi naudīgie "tūristi" devās pie viņiem un skuķim darba pilnas rokas. Galu galā biju pieteikusi masāzas uz 14:00.
Pirmdien, ierodoties spa centrā biju viegli nošokēta, kad tur administartore mums saka, tatad divas klasiskās. izlaboju viņu, sakot, ka man ir limfodrenāžas.
Gājām abi pārģērbties. Talāk jau guldīja uz masāžas galda. Par pašu masāžu ga neko sliktu nevaru teikt, bet sajūtu līmenī sapratu, ka šī ir klasiskā, nevis limfodrenāžas, arī pēc tam pārrunājot ar draugu, kā viņam gajis secināju, ka abiem bijušas vienādas masāžas. Ok, man vienalga tā bija par brīvu un jāpriecās par to pašu. Bet ja es maksātu par savu naudu? Ta sir tas pats, kas frizētavā pēc mana lūguma nokrāsot matus brūnus, man tos apgriež zēngalviņā un krāso rudus.
Nakošais šoks, daudz nepatīkamāks- cenas. Atdeva man smaidīgā administartore dāvanu kartiņu ar čeku, 80Ls vērtībā. Pag pag pag.... 35+35 nav 80, un kur palika mājas lapā solītā atlaide? Tās uz DK neattiecas? Tad tas ir kaut kur jānorāda!!!
Par to gan iesvilos ļoti. Bet ok... netaisīšu jau sevi par muļķi. Dusmīga, bet tomēr aizgāju arī ieturēties, nevis par planotajiem 30Ls, bet 20Ls.
Arī Grill bāra pārsteigumi bija. Sakot ar to, ka mums teica uzgaidīt, lai pastaigājamies, kamēr atnāks tas viesmīlis, kurš mākot strādat ar DK, beidzot ar to, ka rēķinu mums atnese tiklīdz sākām ēst un to apmaksātu atņēma, kamēr ēdām. Cik man zināms, to var veikt tikai klientam atstājot naudu.

Nu ko lai saku. To visu var pieciest, ja tā nav bijusi mana nauda, bet ja pats maksā tad netērē savu naudu BBH. Zinu, ka tur nekad neatgriezīšos un cik man dzīve būs iespēja arī saviem draugiem, paziņām un darba biedriem neļaušu turp doties.

Tad jau labāk es to DK būtu kādam internetā par 30Ls pārdevusi un par to naudu ar savu puisi uz operu aizgājusi un tur kūkas gabalu ar kafiju apēdusi.

P