www.sudzibas.lv Baltic Auto Stars Nekvalitatīvi darbi

Baltic Auto Stars - Nekvalitatīvi darbi

Otro reizi apmeklēju "Baltic Auto Stars" Valdeķu 36 un abas reizes esmu vīlies. Šoreiz bija nepieciešams nomainīt ksenona tuvās gaismas spuldzi. Viss jau būtu ok, bet braucot mājās piefiksēja, ka kaut, kas no paneļa pie kājām karājas. Izrādījās atskrūvēta auto elektroniskās pārbaudes ligzda un vienkārši tā atstāta. Skrūves atradu uz paklājiņa mētājoties. Visumā dīvains autoserviss, ja tur pat pie viņiem veikalā var nopirkt spuldzi par vienu cenu, tad, ja to pašu spuldzi servisā uzstāda, tad viņai automātiski cita cena... Katrā ziņā šo servisu vairs neapmeklēšu...

I ivarsaudi 14.07.2015

PILNĪGS MURGS, MAINA SPULDZES, BET DROSINATĀJU KASTE VAĻĀ, PATS DROŠI ARĪ SKRŪVĒJI, KAM PAPILDUS DARBUS GRIBAS DARĪT, JA JAU TIK GUDRS ESI PATS VARĒJI NOMAINĪT KO TAD LĪDI SERVISĀ !!!??/

LABS SERVIS, MUMS 350 AUTIŅUS TAISA UN NAV PROBLĒMAS -KVALITATĪVS UN AR GARANTIJU, JA TAS TĀ BIJA, TAD VAJADZĒJA BRAUKT UN PARĀDĪT, VISI JAU CILVĒKI, BET NĒĒĒ MĀKAM TIK MĒDĪTIES PEC KAUJAS !!

J J.smith 09.09.2015

Japiekrīt augstāk rakstītajam, jo visādi brīnumi šajā servisā notiek, iebraucu ātri nomainīt eļļu un filtru dzinējā pirms garāka brauciena, jo serviss atrodas tuvu manām mājām. Kā rezultāts- pa dārgo, jo salauza eļļas filtra kārtridža korpusu, it kā nevarēja noņemt, bet pirms tam citā servisā tas tika darīts vairākkārt. Meistari tur izkatās ir vakar no skolas sola izkāpuši, vai arī rokas aug no nepareizās puses.:)

K Kristaps 24.03.2016

Palūgšu nepiesārņot internetu ar nepatiesiem un nepamatotiem apvainojumiem, ja pašiem, diemžēl, ir ļoti ierobežota/aprobežota saprašana par automobīļu remontu.
Ar cieņu, Kristaps, Baltic Cars BC!