Baltic Auto Stars - Auotservis

Господа, случайно заглянул на эту страничку и присоединяюсь ))))Ну вот бывает же такая хрень, эти автосервисы иной раз убивают машины а не ремонтируют, не только машину убивают но и их владельцев. вообщем такая штука у меня произошла, решил я сделать развал схождения колес (у кого есть авто тот знает что это такое) приехал отдал сказали к обеду сделают, ну сделают и хорошо, звонят через час, "эээ грит а сделать не можем у тебя подшипник раздолбан в ступице", "я грю как так раздолбан 2 месяца назад сменил новый поставлен", ну ладно думаю у нас запчасти щас всякие идут мож и действительно. купил подшипник снова занял очередь на неделе, отдал машину, звонит через 2 часа, "у тебя мол колодки там потерты", "я грю в багжнике есть возьми поставь", через час снова звонок, "неможем грит открутить болты чо мол делать", ну я блин про себя вы сервис или я "а что говорю можно сделать? ", "снимать стойки и срезать болты покупать новые и значит + по еще заплати за снятие и установки стойки", "не грю ребят не надо, итак уже подшипник сменили чо то еще сделали" я не денежный мешок. .. ну приходи забирай тогда машину. .. приехал, заплатил за работу значит и спрашиваю, чо с подшипником то хоть раскатало или че де. .. молчание. .. " да нет нормальный подшипник", "я грю так если он нормальный че тогда болталось то, ступица? ", "нет и она нормально". .. ну ёпт "так в чем дело то? ", "мы думаем что там шайба какая то была и типо ее небыло вот и шаталось", ипать! !! ! и нахуя спрашивается менять подшипник надо было? ?? да еще и не постеснялись деньги взяли за работу которая мне нахер не впилась! !! это просто ужас какой то, сделали то чего мне и не надо было вовсе, а то что нужно и не сделали, вот так у нас вытрясают деньги автосервисы мать их так. и время потерял без машины и заплатил еще за то чего не нужно было и вышло мне все это в 3 раза дороже чем было изначально заявлено. .. Baltic Auto Stars мать ее, тока бы объебать ближнего своего. ..

U

Z zanis 12.08.2011

Remontē, bet apšmauc! Bonusā vēl nočiep signalizāciju.
Man galvassāpes sagādāja elektronika. Iedevu šiem pasātiņu 98.gada.
Problēmas: nestrādā kruīzkontrole, cntr.atslēga, signalizācija ņikojas, pēc divām dienām nu sākās. Zvanu, jautāju kas un kā un man laipni paskaidro "auto tagad atrodas citā vietā un remontējas tur". Man nezinot viņi aizdzen manu auto, bez manas piekrišanas, bez dokumentiem, kautkads džeks braukā pa Rīgas servisiem. Labi, īsumā man viņi to auto atdeva pēc nedēļas. Salaboja apgaismojumu, kruīzu(bet nedeg kruīza lampiņa)par to man piestādija reiķinu 80ls ar kapeikām. Ok, tur bija sapuvuši vadi un to nomaiņa ir laiks un čakars. Ar centrālo atslēgu pēc viņu teiktā, tagad viss strādā, bet ne velna, strādā vēl sliktāk nekā bija, neatslēdzas dažreiz kādas durvis, ta aizmugurējās, ta priekšējas, labās, kreisāsSignalizācijas vispār nav. Līdz šim kaut vai arī signalizācija gļukoja, bet durvis slēdza visas izņemot vienas, tās es aizvēru ar to knopīti. Tagad, lai aizslēgtu mašinu man vajag apiet tai apkārt un ar atslēgu aizslēgt. Kur palika mana signlizācija...to es nezinu.Laikam elektriķis jau uzmontēja kārtejam laimīgajam klientam un teica, ka jauna. Samaksāju 220ls un nejutos laimīgs. Par ko es vēl samaksāju 140ls? par to ka iznema signalizāciju...
Kāpēc es nebraucu razbiratsa? Laikam jau tāpēc, ka negribu ar viņiem vairs sasieties un citiem neiesaku! Ah jā, man tač viņi vēl piedāvāja ielikt labu signalizāciju pa 160ls, laikam to pašu :))

R Rosalinda 06.09.2011

You rellay saved my skin with this information. Thanks!

B brunis 11.12.2011

Man tur vecajam passatamB nedega aizmugurējās nr.lampa un sataisīja par 70.ls..?!))Elektriķis teica, ka visi vadi sadeguši..?!((Nesanāca pašam paskatīties, bet kakta servisā tas man izmaksātu labi, ja 20.lsJa nemaldos man tur nozaga bosch lanzondi pusgadu vecu, kas maksāja 60.ls Pierādit loģiski nevaru un līdz ar to ir kā ir..?))

K Kosmos 12.12.2011

Ko tad to lamdas zondes caurumu ar pirkstu aizbāza ciet? Ticamāku pasaku izdomā...

C ctxx 16.01.2012

Nebrauciet nekādā gadījumā veikt jebkāda veida diagnostikas - viņi tā vietā lai to darītu, vienkārši apskatās pēc grāmatas, kas varētu būt par vainām un nolasa atzvanot to tev pa telefonu!
Braucu uz servisu Jo bija slinkums čakarēties (rokas sala :))
Biju veicis diagnostiku sajūgam. Atstāju mašīnu, pēc piecām min. zvans - tev sajūga trose sačakarēta - nomaiņa + detaļa 20Ls. Super, biju domājis ka kautkas nopietnāks - saku davaj mainam, nu jau velku kurpes un taisīšos braukt pakaļ - cik tad tur to trosi nomainīt. Uzvilku kurpes - zvans, Eu tur tomēr nav pie vainas trose, jāskatās dziļāk - nu labi ja j''askatās tad jāskatās.
Karoče, beigu beigās piezvana un nolasa man tākā pēc grāmatas kas varētu būt pie vainas Sākot ar izpiedējdakšu beidzot ar sajūga kārbas maiņu. Sataisīt auto 220Ls! Nē čaļi tāds serviss man neder, paņēmu auto un devos pie sevis uz laukiem uz estakādi. Rezultāts- bija atskrūvētas tikai 4 skrūves kaut kas paskatīts un 40Ls diagnostika + 20 ls sajūga trose kuru vispār nevajadzēja!
Ā nu ja, bij caurs izspiedējgūltnis :)
Ja būtu Blondīne (atvainojos par izteikumu) būtu samaksājis 220Ls par 30 min. darbu!

K kuneku 07.05.2012

Serviss kurā patīk prasīt cenu par darbu min.- 14LS.+ PVN par stundu, bet pretī nedot tādas kvalitātes produktu.
Vienīgais pluss, ka spēj būt elastīgi un uzņemties lietas ko citi negrib darīt, māk atrast lietotas rezerves daļas, kad nav pašam laika to darīt.
Pārējās lietas - laika plānošana, meistaru attapība u.t.t ļoti pieklibo, kā jau bija minēts augstāk mašinu bieži nemaz neremontē pie sevis bet dzen uz citiem servisiem.

Dieva dēl nedodiet neko remontēt viņu elektriķim!!!

S ShiftDown 03.01.2013

Cenu likme viņiem tiešām savāda. Galvenais ka pirms kaut kas vēl anv izdarīts cenu nosaukt nevar. Bet līdz ko izdarīts un atpakaļ jau detaļu nost neņemsi tā cena skaidra. Un pat pa 4 skrūvju izskruvēšanu/ieskrūvēšanu normāli skaitās piestādīt rēķinu pa 15 vai 20Ls

F Feldža 08.01.2013

Nu nemaksaa 4ru skruuvju skruuveeshana 15 20 ls, cenas sakam pirms remonta, iznjemot nestandarta darbiem, cenas ir elastiigas, diskutablas un pamatotas, jaa, nav visleetaakaas Riigaa, bet tas ir pamatoti-par padariito atbildam pilniibaa!