www.sudzibas.lv Baltic Auto Stars misiski izcenojumi

Baltic Auto Stars - misiski izcenojumi

Viss sākās pavisam nevainīgi. Palūdzu sagatavot mašīnu tehniskajai apskatei. Vainas tiešām nenopietnas: jānomaina spārns, jāpieregulē gaismas, jāsamazgā motora apakša. Gala rezultātā spārna nomaiņa tik pat kā 37Ls (tas tikai par darbu, jo spārns bija mans un nokrāsots), mazgā nezinu ar ko viņi (laikam sildītu minerālūdeni Borjomi), jo izmaksāja tas 8,37Ls (citās vietās pa to naudu visu virsbūvi nomazgā, motortelpu un pat tepiķīšus izpurina) un kas attiecas uz gaismām, tad tās pateica, ka noregulēt nevar un jāmaina lukturis kas maksājot 42Ls+ darbs. Jocīgi, jo man izdevās atrast pilnīgi jaunu lukturi pa 36Ls pirmajā auto veikalā ko uzgāju. Man liekās ka viņiem kā uzņēmumam ar atlaidēm pat iespēja ir dabūt. Bet pats labākais, ka tas „nepareizi degošais lukturus” pēc viņu maģiskajiem darbiem vispār vairs nedega. Brīnos pat kā nepaprasīja no manis naudu par to, ka to salauza (tas tak ar darbs).

Biju viņu klients vairāk kā 3 gadus. Pirmais iespaids laikam izrādijās maldīgs. Ar katru nākamo reizi pēc Baltic Auto Stars apmeklējuma jutos arvien vairāk un vairāk apčakarēts un šis nu bija mans pēdējais piliens pacietības mērā :) Iepriekš pievēru acis uz to, ka apkopes materiāli ko izmanto maksā 2x dārgāk nekā veikalā un retu reizi kad zem 100Ls izdevās palīst pat uzticos vienkāršākos remontdarbus. Vienīgais pozitīvais aspekts bija, ka ar Jāni varēja sarunāt maksu „bez čeka”. Bet nu kaut kā pārāk jau nekaunīgi cenas sāka likt.

F Feldža 08.01.2013

Spaarna maina tik izmaksaaja, jo Tavs auto sorry bet ir saruuseejis, un diemzjeel kur pieskruuveet Tavu jauno kjiinas spaarnu nebija kur, + kaa jau mineeju spaarns bija kjiinas izstraadaajums un no saakuma nedereeja vispaar, tika pielaagots un shie papilddarbi arii sadaardzinaaja sho itkaa vienkaarsho operaaciju, dzineejs tika mazgaats no augshas un apakshas, un diemzjeel jaamin nezinu kur par shaadu mazgaashanu buutu mazaak jaasamaksaa, un par luktura cenu piedod atvaino-Tev piedaavaaja iespeeju izveeleeties, Tu atteicies, kur probleema-brauc un peerc par tiem 36 ls, un kad devies prom no muusu servisa tas lukuris dega-ja arii izdega lampina, tad nu nav jaasaka ka mees tur ko salauzaam-ja rflektors krataas, tad tas ka lampina izdeg nav nekaads briinums un muus tajaa nav jaavaino. Viss ir diskutabls protams, bet Tava saape nu man shkjiet nevietaa, piedod. Taada muusu vaarda kjengaashana, nepamatoti..

D Degtyarev 18.05.2013

Kādu brīdi pie viņiem nostrādāju, sākums likās daudzsološs, darbs bija, instrumenti arī bija, jāsaka, ka labi aprīkots serviss, bet vēlāk darbs sāka palikt stipri mazāk, kad stājos darbā sasolīja, ka darbs daudz un sarežģīts, bet beigās izrādījās, ka neko diži vairāk par riepu montāžu un ritošo tur netaisa, vismaz sarežģītus darbus nepieredzēju, par darbu izmaksām arī neņemos spriest, katrā ziņā drausmīgi nokaitināja šausmīgā birokrātija-savilcējus jāprasa meistaram, katru jaunu skrūvi jāprasa noliktavā, tāpat ar šaibām un citiem sīkumiem...cimdus jāprasa, griezējdiskus arī, mans ieteikums-samaziniet šito birokrātiju un daudz kas notiks daudz ātrāk! Par algu, solija jau labu samaksu, izrādījās, ka nav nemaz tik saldi, kā arī spieda uz to, ka jāreģistrējās kā pašnodarbinātajam, aizejot prom man pienākošos daļu izmaksāja godīgi, kaut gan par vienu itkā manu defektu atvilka 60Ls, vai tur bija taisnība, vai nebija taisnība es nezinu un meklēt netaisos, visā visumā attieksme pret servisu neitrāla