www.sudzibas.lv Baltcom Jauns interfeis sliktāks par veco !!! Gan progress!

Baltcom SIA - Jauns interfeis sliktāks par veco !!! Gan progress!

Jauns interfejs ļoti neērts lietošanā (it īpaši grūti veciem cilvēkiem un bērniem!)
* neparezi strādājošs un kanālu logo neatbilst tam ko spiež iekšā (multenes)
* tagad nav pietiekoši vnk ieslēgt tv.
* lai izvēlēties kanālu ir jātaisa vismaz divas darbības uz baltcom pulta,
* kad vēlies skatīties tv ierakstu, tad bremzē video
*kad iespiež kanālu kuras nav (kaut es visus atceros) , tad ar jūsu pultu jātaisa vēl 3 darbības, lai skatītos to kas ir iespējams un tad atkal iespiež un nevar vnk exit uzspiest, vajag atkal 3 darbības!

Nevienas priekšrocības priekš sevis neatradu, tikai secināju, ka jūs vēlaties iepelnīties, bet par klientu ērtībām nepadomājiet! Pats pa sevīm Baltcom ir vissliktākais tv provaideris un ik pa laiku nākaš zvanīt uz maksas numuru, lai novērstu problēmu.. Jo bieži vien gādās kad pults nestrādā, katru nedēļu vismaz 1 reizi ir jārestartē sistēmu man pašai, uzkārājās pārāk bieži. Neieteicu!

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 04.06.2019

Labdien!
Mums ir žēl, ka ir atgadījusies šāda situācija. Mēs noteikti vēlētos noskaidrot to. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru vai klienta numuru.
Baltcom