www.sudzibas.lv Balsts Nemaksā algu

Balsts - Nemaksā algu

Oficiāli nostrādāju Balstā gadu. Alga nekad netika izmaksāta laikā. Normāla bija arī 2 mēnešu kavēšanās, kaut ar līgumā noteikts, ka tā būtu jāizmaksā 5 dienu laikā kopš atskaišu nodošanas / parakstīšanas. Esmu pacietīgs un saprotošs cilvēks, tādēļ biju ar to samierinājusies. Strādāju, ieguldīju savu naudu (jo loģiski, ka ne vizītkartes, ne benzīns, ne telefons netika atmaksāts) un cerēju, ka ar laiku saņemšu to atpakaļ.
Līdz brīdim, kad atskaiti par janvāri iesniedzu 10 februārī, un man paziņoja, ka tā netikšot parakstīta, jo atkaites esot jānodod 7 februāri. Tas man tika paziņots pēc vairāk kā pusgada strādāšanas šajā uzņēmumā.. toreiz dusmojos, pārlasīju līgumu, un velreiz pārliecinājos, ka tas nekur nav noteikts un nekad nav ticis minēts, bet nodomāju, ka okej - pati vainīga, nākamreiz zināšu. Vadība teica, ka šī atkaite un nauda par janvāri tikšot pieskaitīta februārim.
Nostrādāju vel februāri, no klientiem saņemto naudu iesniedzu uzņēmumam, pat skaidrā, bez čekiem, saņemto.
Iesniedzu laikā atskaites, kas tika arī parakstītas, un gaidīju savu algu, cerot, ka ja, no manis stinrgi prasa izpildīt nekur nerakstītus termiņus, tad vismaz viņi paši izpildīs savas saistības līgumā noteiktajā termiņā.
Nauda protams neienāca, ne īstaja termiņā, ne vēlāk. 2 mēnešus pavadīju zvanot un jautājot, kad nu būs, un visu laik saņemot atbildi, ka nākamo pirmdien.. kad zvanīju pirmdien, tad teica, ka ceturtdien, .. cetrutdienā atkal pirmdien... un vienā no šīm pimdienām, nolēmu aizbraukt pati uz biroju pie grāmatvedes, kura itkā visu laiku neesot darbā dažādu iemeslu pēc..
Grāmatvede bija darbā un teica, ka viss esot sagatavots, nauda kontā esot un varot samaksāt, bet esot jālūdz vadības atļauja. Sekoja zvans vadībai, un atteikums. Aizejot tieši pie vadītāja A. Zariņa, saņēmu solījumu, ka man samaksās drīzākajā laikā, un kartējos vārdus par to, ka firmai grūti laiki.. un dažādas neskaidrības, un vel muļķīgus attaisnojumus par to, kādēļ mana alaga aizkavējusies, bet nu ja jau cilvēks man skatās acīs un sola, ka būs, lai mazliet paciešos, tuvākajā laikā man pilnībā visu samaksāšot, teicu, . ka varu pagaidīt vel mazliet, ja jau viss būs.., tikai ar piebildi, ka pagaidām neieguldišu strādāšanā savus līdzekļus, kamēr nesaņemšu iepiekš nopelnīto.
Tā pagāja vel vairāk kā mēnesis, kura laikā nevienu ziņu no uzņēmuma nesaņēmu.. bet tākā gribēju strādāt, un nedarīt to uz sava rēķina, jūnija sākumā nolēmu vienpusēji lauzt noslēgto darba līgumu. Pasakot to nodaļas vdītājam, saņēmu kārtējo solījumu, ka man samaksās, un visiem, pat, kas ir aizgājuši, vienmēr samaksājot, taču naudu līdz šim brīdim 09.08.11. par 2011. gada janvāri neesmu saņēmusi.

Tādēļ nav jābrīnās, ka Balstā kadri mainās nevs pa mēnešiem, bet pa dienām un vienmēr ir brīvas vakances.
Šis uzņemums ir laba pieredze un skola, ja gribi mācīties. Labs kolektīvs, labi darba apstākļi :) bet tikai tādā gadījumā, ja tev nav nepieciešama regulāra nauda par ko apmaksāt savus rēķinus.
Principā, kā teica viens no arī bijušajiem Balsta darbiniekiem - lai varētu atļauties strādāt Balstā,
ir nepieciešams vel viens darbs.
Negribu celt nepamatotu neslavu, tapēc apsolu, ka tiklīdz saņemšu no viņiem solīto naudu, ierakstīšu to šeit komentāros.

D

J juris 09.08.2011

Uz valsts isntancēm viņus, lai tik jāj viņus. Es vienreiz šeit arī biju uz parunnām un tad likās viss pretīgi, pirmkārt prasības bija nereālas un tajā laikā man jau likas, ka jānopelna nereāli daudz, lai pašam kaut kas atlektu. īsāk sakot, strādā kā zirgs, saņem penijus.

Z zika 09.08.2011

Es arī biju vienreiz aizgājusi uz pārrunām. Paklausījos ko viņi piedāvā, un sapratu, ka nevēlos savus spēkus ieguldīt šajā uzņēmumā. Attieksme nekāda. Kad zvanīja otreiz, atteicos. Un iespējams, ka labi, ka negāju strādāt, jo nu palasot, ko citi raksta, saprotu, kaa neesmu kļūdījusies izvēlē.

R Raksta autore 19.07.2012

Gribēju tikai piebilst, ka alga veljoprojām nav samaksāta :) un domāju ka nekad arī nebūs.. bet katrā gadījumā, ja nu kas mainīsies, noteikti ielikšu šeit komentāru.