www.sudzibas.lv Balsts Mākleru krāpšanās

Balsts - Mākleru krāpšanās

Balsts mākleri ir apmācīti krāpties un melot!!!
Noslēdzu ar viņiem līgumu ka man tiks atrasts dzīvoklis .Taču par summu kuru es biju vienojusies man netika atrasts dzīvoklis, un pēdējā nedēļā mākleIrs vairs necēla telefonu!
Un tagad nomainījis numuru!

D

MacBeton 26.01.2010

Nu bet adresi tak zini! Un cik aceros nav mainijusies jau 10 gadus

P Po 27.01.2010

"Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzinusi par maksātnespējīgu nekustamā īpašumu kompāniju SIA Balsts, ziņo LETA".
Tas takā 08.06.2009 tika izziņots. No kāda tad "Balsts" tev māklers?

MacBeton 03.02.2010

Ja ir kautkāds papīrs vai liecinieks ka esi maksājusi tad vari rakstīt policijā ieniegumu

Z zula 02.07.2010

Viņa nekādu naudu naudu nav maksājusi... līgumu slēdzot nauda nav jāmaksā... noteikti kārtējā kas pa 50LVL centrā 5 istabu dzīvokli gribējusi atrast... ha ha Sviestene

Z zg 22.12.2010

Par Balsts mākleriem gan neko tik sliktu nebūtu teikusi. Manuprāt viņi ir vieni no godīgākajiem. Viņi ir man topa augšgalā, kurus ieteiktu saviem draugiem. Bet par to, ka neceļ klausuli - gan nesmuki.