www.sudzibas.lv Balsts nekvalitatīvi

Balsts - nekvalitatīvi

Neieteiktu izvēlēties šo vērtēšanas uzņēmumu. Iepriekš biju pasūtījusi vērtējumu divos citos vērtēšanas uzņēmumos, kur saņēmu kvalitatīvu un objektīvu vērtējumu. Šoreiz izvēlējos Balsts, jo viņi piedāvāja visātrāk sagatavot. Esmu tiešām vīlusies!!! Faktiski nauda par vērtējumu ir izmesta vējā. Vērtējuma summa ir vismaz par 10% zemāka nekā abos iepriekšējos vērtējumos (pasūtītos pie dažādiem vērtēšanas uzņēmumiem gada ietvaros), vērtējuma kvalitāte neatbilstoša (piemēram, nepamanīja, ka mājai ir jumts no bitumena šindeļiem (vērtējumā - skārds), pa blakus ielu kursē transports (norādīja, ka transports kursē tikai 2 km tālāk) utt. Liek sagatavot tāmi, bet paši neņem vērā pat 50 % no tās. Vienīgais attaisnojums, ko dzirdēju - viņi ir neatkarīgi un negrib uzpūst vērtību. Acīmredzot, viņu konkurenti, kas vērtējumus gatavoja iepriekš, ir nekompetenti un uzpūš vērtības!

V

V Vīlies Edgars 11.10.2016

Arī saskāros ar šo problēmu. Šo kompāniju izvēlējos jo bija ekonomiski viena no izdevīgākajām, taču beigās sanāca tā, ka skopais maksā dubultā un vēl mazliet.
Manā gadījumā arī novērtēja aptuveni par 10% zemāk. Iesniedzu citos kantoros un, protams, problēmu nebija.
Esiet uzmanīgi!