Balsts - intervija

Sveiki! biju nesen uz Balsts norunātajām pārrunām, attieksme pret darba meklētāju satiekot priekšniecību bija drausmīga, uzrunāja jau pirmajā intervijā uz tu, neņemot vērā to ka uzskatija sevi par pasaules nabu, skatijās uz tevi no augšas kā uz tādu kājslauķi. Neļāva uz uzdoto jautājumu atbildēt līdz galam, visulaiku pārtrauca. Un uz uzdoto jautājumu par atalgojumu atbildēja izvairīgi, kautgan vēlāk atklājās ka darba alga tiek izmaksāta no procentiem. Cik ipašumus pārdosi un.t.t Kautgan man šajā jomā bija iepriekšēja pieredze, mani tāpat nostādija zemāk, par zemāku, teigdami tāpat jau es neko nezinu, nu nezinu gan vai viņiem tur vispār ir vajadzīgi darbinieki, jo ja jau nepieņem cilvēku ar pieredzi tad tur viss tā apšaubāmi liekas. Cik zinu lielais tirdzniecības bums ir beidzies un tik ātri tas neatgriezīsies.

R rojs2 08.09.2011

Es kad tur biju pilnīgi tas pats, un tas notika pirms gada. ļoti nepatīkama attieksme no intervijas vadītāja, tāpāt visus sauca uz tu, pārtrauca, itin kā uz interviju atnākušie nebūtu nekas. algu nesolīja, tikai procentus no pārdotā, bt darbā jābūt katru dienu. ļoti nepatīkama kompānija.