Avector Sia - Zagli

Sia Avector transporta kompānija piedāvā super piedāvājumus un super servisu uz ka ari uzķeros. Pasūtīju auto ar diviem cilvēkiem dīvāna pārvešanai. Atbrauca divi cilvēki iekrāva dīvānu, aizveda uz norunāto adresi 10 minusu brauciena, uznesa uz otro stāvu par to paprasot 45 eiro. No skapīša izņemu naudiņu un samaksāju. Vīrieši aizgāja, bet pēc minutes bija atpakaļ. Atnesa vizītkartes, iedeva pat divas. Nopriecājos cik labs serviss. Tad viens palūdza ūdens glāzi. Protams ar smaidu uz lupam aizgāju uz virtuvi pēc ūdens glāzes. Atnesu cilvēkiem ūdeni. Pēc ka vinji atvadijas uz aizbrauca ar sarkanu kravas automašīnu. Pēc kādas pus stundas vēlējos aiziet līdz vietējam veikalam. Pieejot pie skapīša kur stāvēja mana pensija atjautu ka tur vairs nav konvertites ar naudiņu. Taka lūdzu neuzķeraties uz šo kompāniju.

Atbilde no Avector Support Pārstāvja atbilde 01.06.2020

Labdien! Atvainojāmies par nekorektu atbildi, jo prims tam atbildējām no privātā konta.
Vai Policija iesniegumu uzrakstijāt?
OBLIGĀTI rakstiet iesniegumu policijā lai vainīgās personas tiek sodītas!
1. AVECTOR, dīvāna parvešana nemaksā 45€, Divāna pārvešana Rīgas pilsētas robežās maksā 25€.
2. Kapēc nezvanijat uz uzņēmuma numuru kurš rakstīts uz vizitkartēm 26726777 uz kuru atbild 24/7, un neziņojāt par zagšanu?
Ja tiešām ir notikusi zādzība tad Jums OBLIGĀTI jaiet uz policiju un jaraksta iesniegums! Es uzņēmuma AVECTOR ipašnieks pārbaudīšu mūsu datu bāzi kurā tiek fiksēti visi pasūtijumi ar adresēm, kontaktiem, darbinieku Vardiem kas izpilda pasūtijumus un ar kādu mašinu.
Mēs uzņemamies pilnu materiālo atbildību par visu ko darām, tapēc es šo lietu pārbaudīšu. Un garantēju ja tiešām ir notikusi zādzība tad šie cilvēki tiks sodīti un nekavējoties atlaisti no darba.

Ar Cieņu,
AVECTOR

A Arturs Curakovs 20.03.2017

Vai Policija iesniegumu uzrakstijāt?
OBLIGĀTI rakstiet iesniegumu policijā lai vainīgās personas tiek sodītas!
Ar Cieņu,
Arturs

C CastorTroy 20.03.2017

Malacis,Artur!
Tikai man liekas ka te kaut kas neiet kopā. Par tādiem gadījumiem cilvēki vēršas policijā nevis raksta sūdzības. Pie tam ja tantei maksā pensiju,t.i. pensionāre,vēl jo vairāk liekas dīvaini ka raksta sūdzību internetā.