www.sudzibas.lv Autoskola Sprīdītis Slikts serviss, nekompetents darbs, krāpšana

Autoskola Sprīdītis - Slikts serviss, nekompetents darbs, krāpšana

Ļoti slikts serviss, autoskolas vadītājs Raivo Grīnbergsuzmācās, aiztika kājas un skatījās ar izaicinošu skatienu. Brrrr, vairs pat negribējās iet uz braukšanām, sabojāja visu procesu. Turklāt ari iemācit nevarēja, visu laiku strīdejas ar sievu pa telefonu, bļaustijas, pa starpu braukšanam kartoja savas darīšanas. Nekompetents sava darba jomā, nebija ieinteresēts mācīšanas procesa, pilnīgi neko nepaskaidroja, ka tikai nokāst naudu, un tad pats peldas baseinos.

Papildināts bambulis321 13.12.2019

B mashine ochen ploxo pahnjut

Labdien.
Šī informācija neatbilst patiesībai. To ir rakstījusi mana bijusī sieva, kurai 13.decembrī prokuratūrā tika uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā par manas mantas tīšu bojāšanu, un šādā veidā viņa man atriebjas, izdomājot šādus stāstus.

Ba

Vairāk sūdzības par Autoskola Sprīdītis

Tu Turkey901 13.12.2019

"skatījās ar izaicinošu skatienu. BRRRR"

Varbūt viņš vienkārši šķielēja, viena acs uz Jums, otra - uz ceļu?!

Ha Haralds Kurmis 14.12.2019

Viņš baseinā nepeldas,tur viņu instruktors māca peldēt.

Br brumbrumbrum 14.12.2019

Kā izskatās, nekas pēc 3 gadiem nav mainījies. Jau pirms tam no drauga, kurš pats veiksmīgi nokārtoja braukšanu pie Raivo, dzirdēju stāstus par to, ka uzmācas meitenēm. Par laimi man uzmākšanās nebija, bet savu privāto darīšanu kārtošana braukšanas nodarbību laikā gan. Tieši tādēļ pēc 2 nodarbībām pārgāju pie cita instruktora un uzreiz jutu atšķirību. Iesaku Valdi Legzdiņu.

P.S. Diez tā ir tā pati sieviete, kurai viņš centās ieskaidrot kurā nodalījumā veļasmašīnā jālej mīkstinātājs un kurā mazgājamais līdzeklis.

Za ZakisTrakis 15.12.2019

Es domaaji ka taa ir taa pati, nu jau bijusii sieva. Atceros ka peec skata taa neko bet pauri nekaa. Patika kursantiem ar pliku dibenu bezmaz zimeeties

Br brumbrumbrum 14.12.2019