Autoskola Sprīdītis - Slikts serviss

Esmu diezgan neapmierināta ar autoskolas Sprīdītis instruktoru Raivo, nezinu, cik tas ir normāli, bet manas braukšanas apmācības laikā par ko maksāju naudu, brīžiem sanāk visu apmācības laiku klausīties viņu personīgās telefonu sarunas, ka brīžiem apjūku kur man braukt, un nedod tālākas norādes, jo pats ar pļāpāšanu aizrāvies. Kā arī viņa pusdienošana braukšanas mācību laikā traucē, un tad seko staigāšana uz degvielas uzpildes staciju, kur līdz 10 min pazūd pēc kafijas.
Vai man tas būtu jācieš, ja par to maksāju. Vai tas apmācības instruktoriem piederas pie lietas?

Andra Draugs 21.04.2019

Liene, ja instruktors nedod noradijumus, kur braukt, jabrauc vnk taisni. Vini ari ir cilveki. Uz tualeti gribas, kafiju iedzert ari jo visu dienu pavada auto. Kad liku tiesibas bija tas pats. Kad brauksi jau ar tiesibam kabata, tev bus pasazieri, kas runas blakus, prasis iebraukt statika un tml. Uztver to ka dalu no macibu procesa. P.s. paruna ar vinu, pasaki kas nepatik vai nomaini instruktoru. Lai veicas eksamena!

I Ilze ozola 10.05.2019

Autoskola "sprīdītis"
Tur jau sen visiem skaidrs, kas ta par "ma*cisku" iestādi runājot par Raivo, ja esi skaista, jauna meitene, labak viņa ceļa netrapities, nekaunigi ņem un uzmācās, un pat ir piedavajis uz mežiņu braukt. Ka instruktors, ok, bet nepatikami, ka tads blakus sež ar seksuālām domām un lūr virsū.

I Ilze ozola 12.05.2019

Tas

Labvakar. Skatos intresantas lietas raksta par manis vadīto autoskolu.
Šādas lietas pie manis braukšanās nenotiek. Šo viedokli izplata mana sieva Inga Grinberga, kura pēc manis iesniegtā laulības šķiršanas pieteikuma cenšas dažādos veidos mani pazemot, arī šādā. Ja kādam jautājumi, droši rakstat man FB vai t.25877522
Šī informācija nav patiesa.

F Fjodors 14.05.2019

Ребята и девчата ! Вы еб... Вы о чем ? Тут все понятно что пишет одна девушка и я знаю как ее зовут ! Если Райво такой плахой не надо писать тут это надо искать другого инструктора и все это знают ! А писать тут это паказуха ! А если ты такая дур.. приедь в Ригу попробую найди инструктора который тебе угодит ! Каждый второй смотрит на девушек каждый четвертый предлогаит в лес !)))

Labvakar Liene, saprotu ka tev tā gadījās. Tā varētu būt taisnība, ka pēdējā laikā man tā ir sanācis. Atvaino.
Man kā instruktoram ir arī darba un personiskas problēmas, kuras ne vienmēr izdodas atrisināt ārpus braukšanas nodarbību laika. Instruktora maiņa ir pareizs lēmums. Lai veicas izdarīt iecerēto.

G GrgrgrI 30.05.2019

Raivo, ko Tu melo! Tu ļoti labi, kā arī daudzi apkārtējie zin, ka Tu melo! Tev pat nekad skola nau bijusi, Tu skolu esi uzturējis izmantojot apkārtējos cilvēkus, kura Tev vairs nau!
Un sieva Tevi vispār pamet, jo par viņu esi ņirgajies, pazemojis un krāpis, tieši ka esi izturejies pret agrakam savam sievietem, ko pat sitis esi!
Un to ka kursantem brauksanas laika uzmācies un esi vedis pa mežiem, zini ka ir taisnība, jo pats piedzeries, par to esi draugiem lielijies, kāda kura ir...Tas jau gadiem atpakaļ bija interneta par Tevi rakstits, ka arī agrāk un vēl tagad braukšanas nodarbibas pasniedz pohains, un mēdz kavēt.
Nau šeit Tev ko citus apvainot, ja Tu tik tiešam tads esi!

Dace tu neesi, šo raksta Inga Grinberga. Es aizeju no sievas, nevis viņa no manis. Nevajag tagad sagrozīt faktus.

G GrgrgrI 22.06.2019

Raivo Grinbergs, Tev tiešam nau kauna publiski apvainot sievu? Cik jau Tev sievas bijušas, vispār kādai esi bijis uzticīgs un cienijis? Tevi jau Valmierā daudzi zin, kāds "staigulis"esi, taka būtu labāk klusējis. Tu pat pēc braukšanas nodarbībām esi ar uzsūktu zilumu uz kakla mājās pie sievas gājis, nerunājot vēl pa citām lietām, ka pirms pāris gadiem autoskolā pēc Tavām vadītām lekcijām prezervatīvi mētājās. Tev pāri 40 gadu, sāc domāt par saviem bērniem, nevis pamet, domājot par savu kajstarpi!

I Ieva Vīlande 18.06.2019

Es arī liku tiesības pie Raivo. Viss supper, ātri tiku uz eksāmenu. Arī braucām tankā, kamēr ņēma kafjju, es uzpildīju pēc norādījumiem bāku utt..uztvēru kā pieredzi.. bija forši braukt ar Raivo..mierīgi, bez stresa.

я Янис Прусис 05.05.2020

AUTOSKOLA SPRĪTĪTIS
Nekādu atsauksmu man nau, bet es šo lasu un ceru, kad beidzot nolikšu tās tiesības, tgd gaidu, kad sāksies teorija. jau gadiem braukāju, bez tiesībām. Tpc ceru ka autokola sprītīts būs laba mana izvēle.

A Autoskola_Spriditis 20.09.2022

𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐤𝐨𝐥𝐚 𝐒𝐩𝐫ī𝐝ī𝐭𝐢𝐬

A, B un BE kategorijas tiesību iegūšana, Autoskolā "Sprīdītis" Valmierā un tuvākajās pilsētās. Nodrošinām iespēju mācīties un iegūt auto vadītāja apliecību, lai pilnvērtīgi piedalītos ceļa satiksmē! Izvēlies A, B vai BE kategoriju un iegūsti tiesības jau pavisam drīz!