Autoskola Sprīdītis - Slikts serviss

Cik ilgi vēl mums, autoskolas kursantiem, būs jāpacieš alkohola smaka klasē? Cik ilgi mums jāskatas uz tukšam pudelēm, pielietu grīdu, galdiem? Vai tā saucamaj "autoskolas vadītājai" uzvedības normas ir svešas? Vai neviens nav stāstījis, kā ejot uz darbu jāvelk mugurā pieklājīgas drēbes, nevis svārkus, kas knapi pēcpusi pieslēdz. Autoskolas komanda ir super, prieks mācīties. Bet "VADĪTĀJA" ir vnk pretīga, nolaidusies, nekompetenta un nepieklājīga... Grīda un kapnes nav mazgātas ne reizi kursa laika. Tie paši pleķi un zirnekļu tikli.

Papildināts Laura100 12.11.2018

Aizmirsu piebilst, pie alkohola smakas nav vainojami instruktori un pasniedzēji, bet tieši vadītāja, kura regulāi "zīmējas" kursantu priekšā alkohola reibumā:(

I Ilze ozola 10.05.2019

Autoskola "sprīdītis"
Tur jau sen visiem skaidrs, kas ta par "ma*cisku" iestādi runājot par Raivo, ja esi skaista, jauna meitene, labak viņa ceļa netrapities, nekaunigi ņem un uzmācās, un pat ir piedavajis uz mežiņu braukt.

Labvakar. Skatos intresantas lietas raksta par manis vadīto autoskolu.
Šādas lietas pie manis braukšanās nenotiek. Šo viedokli izplata mana sieva Inga Grinberga, kura pēc manis iesniegtā laulības šķiršanas pieteikuma cenšas dažādos veidos mani pazemot, arī šādā. Ja kādam jautājumi, droši rakstat man FB vai t.25877522
Šī informācija nav patiesa.

G GrgrgrI 30.05.2019

Raivo, ko Tu melo! Tu ļoti labi, kā arī daudzi apkārtējie zin, ka Tu melo! Tev pat nekad skola nau bijusi, Tu skolu esi uzturējis izmantojot apkārtējos cilvēkus, kura Tev vairs nau!
Un sieva Tevi vispār pamet, jo par viņu esi ņirgajies, pazemojis un krāpis, tieši ka esi izturejies pret agrakam savam sievietem, ko pat sitis esi!
Un to ka kursantem brauksanas laika uzmācies un esi vedis pa mežiem, zini ka ir taisnība, jo pats piedzeries, par to esi draugiem lielijies, kāda kura ir...Tas jau gadiem atpakaļ bija interneta par Tevi rakstits, ka arī agrāk un vēl tagad braukšanas nodarbibas pasniedz pohains, un mēdz kavēt.
Nau šeit Tev ko citus apvainot, ja Tu tik tiešam tads esi!

G GrgrgrI 30.05.2019

Cik zinu un izskatās, ka Tu kaunu nepazīsti!
Nau, kauns šeit publiski apvainot un rakstīt par savu sievu un bērna māti? Butu kaunejies vispār ko teikt, zinot kads "staigulis" esi bijis.

X xctaps 30.05.2019

Var just, ka raksta bijusī :))

E Edite Kalpaka 07.11.2019

Kā pašai vadītājai nav kauna mazgāt publiski veļu.Kauns. Cik zemam līmenim jābūt, lai kaut ko tādu darītu. Labāk būtu piedomājusi, par savu vulgāro izskatu un attieksmi pret klientiem. Pretīgi.