www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Uzmanieties no krāpšanas!

Autoskola Einšteins - Uzmanieties no krāpšanas!

Einšteina stratēģija ir gluži vienkārša- ar reklmāmām un dažādām atlaidēm piesaistīt klientus un pēc tam viņus noslaukt pēc pilnas programmas. Par teoriju neko īpaši sliktu nevar pateikt, tikai to, ka telpā ir kā konservu bundžā, bet, cik saprotu, tas tā apmēram visās autoskolās, kaut arī, tam nevajadzētu tikt pieņemtai par normu. Viņi paņem tik daudz cilvēkus, ka paši nav spējīgi tos visus pienācīgi apkalpot. Par braukšanas eksāmenu runājot, ar pirmo reizi neceriet, neizlaidīs, ja pat nobrauksiet labi, tas viņiem tāds nerakstīts likums. Eksāmenu vidēji studenti var nokārtot ar ceturto reizi. No lielākās daļas šīs skolas inspektoriem sagaidiet nicinošu un nievājošu attieksmi, kas uzreiz iekāpjot mašīnā nostādīs jūs pozīcijā, ka diez vai eksāmenu noliksiet. Protams, ka kļūdas ir un paliek kļūdas un uz ceļa tām nav vietas, tomēr ir atšķirība starp piekasīšanos un vienkārši pieļautām kļūdām. Kaut arī intruktors ir pateicis, ka esi gatavs jau sen, eksāmenam cauri netiksi ilgi un katra tāda reize izmaksā 33 eiro. Zinu, ka daudziem ir līdzīgi stāsti ar ko padalīties un citas pieredzes un es ceru, ka vairāk cilvēku izteiksies par šo tēmu, lai pabrīdinātu citus. Tātad- Einšteina bezmaksas teorija vai citas atlaides ilgtermiņā jums var ļoti daudz izmaksāt, ne tikai materiālā ziņā, bet beigās arī nervi būs čupā.

Atbilde no Autoskola Einšteins 01.11.2018

Sveicināti,

Nevaram piekrist Jūsu apgalvojumam, ka skolas braukšanas eksāmenu nav iespējams nokārtot ar pirmo reizi. Skatoties pēc esošās statistikas par nokārtotu skolas braukšanas eksāmenu oktobra mēnesī, no 58 kursantiem 21 nokārtojis ar pirmo reizi, 20 ar otro reizi, 15 kursanti nokārtojuši ar trešo reizi un 2 ar ceturto reizi.
Starp šiem kursantiem ir gan tādi, kuriem ir bijis minimālais praktiskās apmācības nodarbību skaits, gan tādi, kuriem ir bijis nepieciešams krietni lielāks nodarbību skaits, lai spētu iekļauties satiksmē un nevienu neapdraudētu. Katrs gadījums ir individuāls.

Lūgums, sazināties ar autoskolu uz epastu [slēpt]@einsteins.lv vai ierasties pie mums klātienē, ja ir radušās kādas problēmas un ir pamatotas sūdzības par skolas braukšanas eksāmeniem, to pieņēmējiem, pārbāztām telpām vai cenām.

Atklāta komunikācija ir atslēga uz situāciju atrisināšanu!

Cieņā,
Autoskola "Einšteins"

F Fredis49 01.11.2018

piekriitu, puika man ar macijas tur un es vienmer dusmigs biju,ka nevareja nolikt,bet tagad redzu kas par shtelli

E Exsecutioner 01.11.2018

Esmu tur mācījies un mani viss apmierināja. Samaksāts par kursu nenozīmē nokārtots, kaut kas jādara ir arī.

F Fredis49 10.11.2018

izklausies pec tada,kas tiesi strada sis skolas laba. neapmulkosi nevienu, draudzin!

A Autoskola Einšteins 01.11.2018

Sveicināti,

Atklāta komunikācija ir atslēga uz situāciju atrisināšanu!

Cieņā,
Autoskola "Einšteins"

L LauraPuķe 01.11.2018

Pilnīgas muļķības!
Nesen ieguvu tiesības pēc mācībām šinī autoskolā un esmu ļoti priecīga ka izvējos šo autoskolu.
Jā, klase bija pilna, tomēr nevar teikt ka jutos kā siļķe mucā.

m@rtinsh 14.11.2018

Profils, kura vienīgā aktivitāte ir šis komentārs. Labs mēģinājums, Einštein..

Solveiga Poceviča 14.11.2018

Atsaucoties uz augstāk minēto sūdzību, kas saka, ka mūsu teorijas apmācības telpās ir kā konservu bundžā, tas nu gan nav tiesa. Jebkurš, kas kaut reizi ir tiešām bijis mūsu telpās Rīgas filiālē apgalvos, ka telpas ir pietiekoši plašas un visiem izdodas ne tikai apgūt teorijas apmācību, bet starpbrīžos uzspēlēt novusu, galda hokeju vai vienkārši atvilkt elpu dīvānos. Mūsu galvenā prioritāte ir mūsu kursanti. Lai mācību process viņiem būtu interesants, ērts un moderns, uzsverot, ka neesam ne reizi apkalpojuši pārāk daudz kursantu. Pieņemam ikvienu, kas alkst iegūt tiesības un ja redzam, ka pieprasījums aug, tad aug arī mūsu pakalpojumu kvalitāte, kā rezultātā esošo 2 auditoriju vietā, nu jau mums Rīgā ir 3.

Mēs apzināmies, ka esam visstraujāk augošā autoskola Rīgā, kas liek sarosīties arī citām autoskolām, taču ievietojot šādas sūdzības, kas nepavisam neatbilst patiesībai ir pavisam naivi no konkurentu puses. Konkrēti šī sūdzība ir ievietota portālā 1.11.2018. pusnaktī un tieši šajā pašā laikā ir izveidoti abi profili : [slēpt]@rtinsh, kas ir ievietojis sūdzību un Fredis49, kas ir komentējis šo ierakstu. Šādas sakritības reti notiek, kā reiz reāli dzīvē nevienu šādu sūdzību neesam saņēmuši.

Kā arī tas ir pārlieku skaļi teikts, ka kāds, kas strādā mūsu skolas labā būtu rakstījis augstāk minēto komentāru. Vēlamies piebilst, ka pēdējo gadu laikā esam saņēmuši ļoti maz sūdzību par mūsu autoskolu, tāpēc, ja nu tomēr gadās kādas nesaprašanās vai arī Jums šķiet, ka kaut kas norit ne tā, kā tam vajadzētu būt, tad droši dodiet ziņu skolas vadībai vai sazināties ar savu klientu konsultantu. Viss ir risināms, ja vien par to tiek runāts.

Veiksmīgu dienu vēlot,
Solveiga Poceviča