www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Slikts serviss un naudas zagšana

Autoskola Einšteins - Slikts serviss un naudas zagšana

Iesmērēja man psihu instruktoru, kura dēļ nekad vairs nesēdēšu pie stūres.
Nelieciet naudu uz viņu sistēmu! Viņi zog! Uz viņu sistēmas biju pārskaitīJusi 100 eiro, kas bija domāta praktiskai braukšanai. Par pirmo (un pēdējo) praktisko braukšanu samaksāju 34 eiro.
Teicu paldies par viņu slikto servisu, ka nevēlos vairāk ar tādu lažu kantoru sadarboties. Paprasīju, lai tikai godīgi man atmaksā neiztērētos 66 eiro (kas netika izmantoti, jo iesmērēja sliktu servisu) .
Man pateica, ka par savu "labo" darbu ieturēšot no manas naudas 18! Eiro. Par ko? Par to, ka šī "autoskola" nevar nodrošināt normālu instruktoru, kurš jau bija izcēlies un zināmas arī citas sūdzības.
Pat neprasīju tos 34 eiro, ko godīga firma arī būtu atdevusi, ja reiz veikuši sliktu servisu.
Bet tas nekaunības līmenis. Ja man būtu palikuši 3 eiro, to arī būtu iekasējuši?
Mazu zaglēnu firma - slikts serviss un naudas zagšana.

08.07.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 09.07.2024

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu atsauksmes un vienmēr cenšamies nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti.

Vēlamies informēt, ka norādītā summa ir maksa par līguma pārtraukšanu un šī summa tika ieturēta saskaņā ar autoskolas līguma noteikumiem, kuriem Jūs piekritāt, uzsākot apmācības mūsu autoskolā.
Iepazīstoties ar Jūsu situāciju redzam, ka autoskola bija pretīmnākoša, lai Jūs savu apmācību kursu paspētu pabeigt norādītajā termiņā, kā arī informēja par jaunu instruktoru pieejamību.

Brīdī kad izteicāt vēlmi apmācības neturpināt mūsu autoskolā, saistību pārtraukšanai, tika veiktas darbības pēc līgumā notiektās kārtības.

Ar cieņu,
Autoskola Einšteins!

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes