Autoskola Einšteins - Slikts serviss

Vēlos padalīties ar savu pieredzi mācoties “Einšteins”. Sāksim jau ar to, ka akcija “teorija tikai par 1€” ir mārketinga triks. Realitātē samaksā 31€, kas protams nav daudz bet tik un tā. Skola visu laiku liek uz tevi spiedienu, zvana, liek maksāt. Okay tā nauda aiziet manām braukšanām bet kāpēc ir jāliek spiediens? Ne vienmēr ir iespēja tā tos 100€ samaksāt. Par braukšanu vispār ir cits stāsts: Liepājā pie arņa, kur sūdzības atbilst patiesībai, lai neteiktu vairāk. Kā ķirsītis uz kūciņas ir tas, ka ja es nepiesakos teorijas eksāmenam 3 dienu laikā, man ir jāiemaksā 100€ depozīts, lai vispār pie viņa piekļūtu. Visi man apkārtējie vienkārši brīnas par attieksmi, kāpēc katrs pats nevar izvēlēties kad viņš ko darīs un par cik braukšanām viņš konkrēti var samaksāt dotajā momentā. Kā arī teorijas eksāmens notiek tikai un vienīgi attālināti caur datoru, ne visiem ir tas dators. Un tā diez vai ir norma. Katrā ziņā viela pārdomām un stimuls iegūt tiesības tieši - nulle. Influenceri Rīgā uztaisa labu reklāmu, bet realitātē … viss velkas. Teorija klātienē jāgaida mēnesi, pirmā palīdzība arī, tā tikai man jāmaksā 100€, momentā jāsāk braukt, ja gribu ko dzīvē sasniegt.

28.12.2023

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 03.01.2024

Labdien!
Jūsu viedoklis Autoskolai Einšteins ir ļoti nozīmīgs, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un nodrošinātu labāko apmācību pieredzi.

Teorijas apmācība un dokumentu noformēšana ir divi dažādi pakalpojumi. Gan pieteikuma formā, gan izmaksu kalkulatorā ir norādīta informācija par visiem autoskolas pakalpojumiem.
Mums ir ļoti svarīgs katrs audzēknis, tāpēc cenšamies motivēt iegūt kāroto vadītāja apliecību pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk.
Ieviestā sistēma par skolas teorijas eksāmena kārtošanu ir tāpēc, lai iegūtās zināšanas netiktu piemirstas un eksāmeni tiktu nokārtoti ar pirmo reizi.

Novērtējam Jūsu sapratni. Būsim pateicīgi, ja jautājumu vai ieteikumu gadījumā sazināsieties ar autoskolu.