Autoskola Einšteins - Slikts serviss

Liku tiesības Einšteinā viss gāja labi līdz tiku pie skolas braukšanas eksāmena, kur mani 2 reiz iegāza eksāmenā mārtiņš netlis, kurš pie kļūdām raksta bedri un Latvijas ceļš jau kā mums visiem zināms nav labs, un zonā tiklīdz pārkāpj par 1km/h augstāk nekā paredzēts liek kā kļūdu, lai gan ir pieļaujamais + / - 3km/h ātrāk tā vismaz stāstīja braukšanas nodarbības. Un eksāmena laikā neslēdza kameras iekšā, lai gan tas obligāti ir jādara līdz ko es neko nevarēju apstrīdēt kļūdas.

10.11.2023

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 14.11.2023

Labdien!
Liels paldies par atsauksmi un laiku, ko veltījāt, lai dalītos savā pieredzē ar mums. Mēs augsti vērtējam Jūsu atgriezenisko saiti, jo tā ir svarīga mūsu pakalpojumu uzlabošanai.

Esam rūpīgi iepazinušies ar Jūsu atsauksmi un sazinājušies ar instruktoru, lai iegūtu detalizētu informāciju. Saprotam, ka eksāmena laikā var rasties dažādas neskaidrības, īpaši attiecībā uz ātruma ierobežojumiem un to ievērošanu. Vēlamies norādīt, ka instruktors nav ieskaitījis skolas braukšanas eksāmenu, jo tika pārsniegs atļautais braukšanas ātrums dzīvojamā zonā. Šajā zonā maksimālais atļautais ātrums ir 20 km/h, bet Jūsu ātrums sasniedza 31 km/h.
Attiecība uz videoreģistratoru, autoskolās nav obligāta prasība skolas braukšanas eksāmenā vai apmācību procesā izmantot videoreģistratoru. Instruktoru automašīnās ir personīgie videoreģistratori, gadījumos, ja notiek kāds ceļu satiksmes negadījums. Ņemot vērā Jūsu ieteikumu, nākotnē plānojam ieviest videoreģistratorus, lai nodrošinātu lielāku pārredzamību un objektivitāti.

Atvainojamies, ja ir radušies kādi pārpratumi vai neskaidrības.
Papildus jautājumu vai ieteikumu gadījumā, lūgums sazināsieties ar autoskolu rakstot uz einsteins@einsteins vai zvanot uz 20602050.

Ar cieņu,
Renāte

M MartinsNe 13.11.2023

Labdien! Informēju par CSN noteikumu punktu 101. Punktu, kur rakstīts “ Apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h, bet dzīvojamās zonās, daudzdzīvokļu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijās – 20 km/h.”

Attiecīgi, 31 km/h ir jau +11, (nevis +1, kā minēts šajā komentārā). Savukārt, ieraksts par bedri tiek vērtēts kā pietiekami, tādejādi nekādi neietekmējot eksāmena rezultātu.

Jauku Jums dienu, lai veicas CSDD eksāmenā.