Autoskola Einšteins - Slikts serviss

Sirsnīgi iesaku iesaku izvēlēties citu autoskolu un kāju nespert Einšteinā!
Ļoti neprofesionāla attieksme pret klientiem, nespēja atrisināt elementāras jautājumus. Neizpilda sākotnējo vienošanos, maina nosacījumus un ceļ Cenas augšā.
Ļoti nožēloju, ka izvēlējos šo skolu: (

U Ulrika24 05.01.2023

Sveiki!

Es iestājos Einsteinā 25 novembrī, nezinu kā sākotnēji bija bet varu teikt visu to labāko:) ,1)pirmās divas lekcijas bija mazākā telpa ,ja tas nebija forši bet parcelamies uz lielakam un bija ok.2) Liepāja instruktori un pasniedzējs ir ļoti labi un jauki cilveki 3) mājas lapā bija skaidri un gaiši noteikts izcenojums un man nekas nav mainījies 4) office -nezinu kur īsti atrodas,laikam Rīgā, visi bija ļoti pretimnākoši un palīdzēja atrisināt visas situācijas.5) ļoti patīk mājas lapā studentiem katrs tavs maksājums ir labi pāredzams un redzi ko pats pērc un cik.Vari veikt depozītu un pieteikt visas nepieciešamās lietas.

Nezinu, man nav sūdzību,ieteikšu arī pārējiem :)

Cieņā,
Ulrika

A Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 08.03.2023

Ulrika, liels paldies par Jūsu atstāto atsauksmi. :) Mēs cenšamies un strādājam pie tā, lai audzēknim būtu daudz ērtāk un vienkāršāk pārskatīt visu savu apmācību procesu un rezultātus.

M Mēnesis 05.01.2023

Es arī pašlaik eju Einštein.Cenas ceļas jaa,bet neko sliktu par skolu nevaru teikt.

U Ulrika24 05.01.2023

Cik sapratu viņiem masīnas ir nomainījušās? Takā salīdzinoši nesen pieteicos un trāpiju uz 3 nedelu teoriju nevis 5 ned.Neko sliktu nevaru teikt.Protams instruktori liepājā viņiem ir 2 +1( automātiskai) ,tas gan diemžēl ir pa maz.Instruktoru skaitu uz Liepāju gan vajadzētu palielināt,jo parasti instruktoriem ātri izķer tos laikus,un tev vienkārši jāskatās ļoti laicīgi ,jo vari nokavēt :) Tāpēc jā,mani viss apmierina bet nu instruktoru skaitu varētu palielināt,citādi 2 ir par maz ja rēķina ka grupas tiek komplektētas salidzinoši bieži :)

Ar cieņu,
Ulrika

A Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 08.03.2023

Cenas var minimāli mainīties par braukšanas nodarbībām, ko, diemžēl, nosaka cenu kāpums citiem pakalpojumiem. Autoskola nodrošina iespēju veikt pakalpojumu apmaksu pa daļām un arī plašu instruktoru skaitu, lai ikvienam audzēknim būtu izvēles iespējas. :)