www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Sliktā apmācība, slikts serviss

Autoskola Einšteins - Sliktā apmācība, slikts serviss

Tur nekas nestrādā, nē serviss, nē teorija neko, teorija nosedeta tāpat neko nestāstija,
naudu kaš labi,
nobrauktās 50+ braukšanas, bet testa braukšanas eksāMenā csdd inspektore prasīja vai es biju autoskolā?
Skolas teoriju noliku no 6 reizes jo mācījos pati 20*6 =120
braukšanas ap 50 * =2000
depozīts 150+
teorija 50
rezultātā iztērētā vējā nauda, nervi, laiks
es izraudajos, vēlmē atsista

09.11.2023

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 13.11.2023

Labdien, Anna!
Mums ir ļoti svarīgs katra audzēkņa viedoklis un apmācību pieredze. Esam detalizēti iepzinušies ar Jūsu apmācību procesu.
Redzam, ka skolas teorijas eksāmenu veiksmīgi esiet nokārtojusi ar otro reizi. Apmācības vēlējāties veikt uz automātiskās pārnesumkārbas, piedāvājām tās pie mūsu sadarbības instruktora. Ņemot vērā instruktora noslodzi, instruktors Jums piedāvāja veikt braukšanas nodarbības pie cita braukšanas instruktora, kurš nesadarbojas ar Autoskolu Einšteins. Diemžēl, par nesaprašanos saistībā ar braukšanas nodarbībām, uzzinājām tikai pēc klientu konsultanta saziņas ar Jums. Vēlamies uzsvērt, ka depozīta maksa nav atsevišķs autoskolas pakalpojums, Jūs šo summu izmantojiet braukšanas nodarbību apmaksai. Autoskolā Einšteins Jums ir reģistrētas 10 braukšanas nodarbības par kurām arī esiet veikusi apmaksu. Pārējās nodarbības, kuras miniet situācijas aprakstā, nav veiktas Autoskolā Einšteins. CSDD sistēmā ir redzams, ka apmācības Jums ir noslēgusi cita autoskola.

Autoskola Einšteins seko līdzi katra audzēkņa apmācību procesam. Esam ļoti pateicīgi, ja audzēknis dalās apmācību pieredzē, jo tikai tādejādi varam palīdzēt un uzlabot apmācību kvalitāti nākotnē.

Ja ir nepieciešama palīdzība autovadītāja apliecības iegūšanā, droši sazinieties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 20602050.

Ar cieņu,
Renāte

beetlejuice 09.11.2023

Personas kodu gan vajadzēja aizkrāsot 😣

Die Another Day 09.11.2023

Diemžēl - mašīna nav tavs! Pāmēģini - plīti. ^_^

A AnnaSol 10.11.2023

Droši vien pats jau bija izmēginajis

Z Zigrīda Z 10.11.2023

Šai sūdzībai nepiekrītu.Arī mani mācīja braukt Andris Grietens. Instruktors ar pacietību un cieņu izturējās pret apmācāmo. Nu jau braucu 6.gadu, avārijas nav bijušas un pārkāpumi arī nē. Tad jau slikti neiemācija. Es arī ar 1.reizi nenoliku CSDD eksāmenu, bet tā jau bija mana vaina. Instruktors nevar manā vietā nolikt eksāmenu. Paskatāmies uz sevi !Nevajag neveiksmēs vainot citus. Jums, Andri, arī turpmāk pacietību veselību un visu labāko!
Zigrīda.

E Elena298 11.11.2023

Katram savs.
Man arī negāja Einšteinā.
Nomainīju autoskolu un instruktoru.
Ar trīcošām rokām un milzīgu stresu sēdos pie stūres.
Tagad viss ok.
Galvenais nenolaist rokas. Un tikt pāri visam grūtībām.

G Girl666 11.11.2023

Teorija man online ar 1x. Ja liek 6x, tad kur skola vainīga, ka nejēdz iemacīties? Es grāmatiņas pārlasīju entās x. Uzdevumus pildīju. Cīnījos un zubrījos.
arī Valmierā liku braukšanu uz automātu.. sākumā manuāli, tad pusgadu pauze dēļ veselības, bet beigās pārgāju uz automātu. Un ne jau tāpēc , ka būtu tik stulba, ka nenoliktu.apstakli spieda ātrāk pabeigt visu. Kopumā ap 50 braukšanām gada laikā. Puse manuāli, puse uz automāta. Kad sākumā instruktors komentēja ik pec min, tad uz beigām kad jau klusēja, tad bija tuvu eksāmenam. Dažas lietas ātrāk atleca, dažas vēlāk. Katram savs. Galvenais nepadoties!
Bet nu citiem vnk nav lemts un labāk pie stūres nesēsties...

A AnnaSol 10.11.2023

Man cits mācīja pavisam 🤦 un klāt pie tā, vajadzētu ne tikai pa taisno braukt,bet arī poligonā dažreiz

G Girl666 11.11.2023

Einšteins

A ArtaArta 11.11.2023

Varbūt cilvēkiem, kam nepietiek prāta no foto kaut kā izņemt vismaz daļu savu personas datu, nemaz nevajadzētu sēsties pie stūres... depozīts ir nauda, ko iztērējat autoskolas pakalpojumos/braukšanās, tas nav jāskaita atsevišķi. Un ja 75 braukšanas stundās protokolā ir viens "pietiekami"...