www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Krāpšana un slikts serviss

Autoskola Einšteins - Krāpšana un slikts serviss

Šobrīd kārtoju b kategorijas tiesības. Teoriju kārtoju attālināti, tāpēc 3 nodarbības vajag noklausīties klātiene. Dzīvoju Talsos, bet mācos Ventspilī. Divas nodarbības noklausījos Ventspilī viss bija kārtībā, bet trešo Talsos. Otrajā dienā pamanīju ka neieskaitīja nodarbību Talsos, kad rakstīju autoskolai man pateica ka ir notikusi kļūda sistēma un jāgaida kad varēs pieteikties nākošai nodarbībai. Nedod iespēju klātienē noklausoties atkārtoti nodarbību.

13.04.2023

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 21.04.2023

Labdien! Atbildot uz radušos situāciju, vēlamies paskaidrot, ka mums ir ļoti svarīgs katra audzēkņa viedoklis un pieredze apmācību procesā. Saprotot radušos situāciju, mēs no savas puses piedāvājām risinājumu, kuru savtarpēji izrunājām un veiksmīgi arī atrisinājām.
Ja ir nepieciešama palīdzība, vienmēr droši variet sazināties ar mums zvanot uz 20602050 vai rakstot uz [email protected].

Ar sveicieniem,
Renāte

A AnnaSol 09.11.2023

Es arī mācījos Ventspilī, bet nobrauktās 50+ braukšanas pa taisno ,CSDD inspektore paprasīja vai biju autoskolā?
😭😭😭 Es izraudajos , iztērētās naudas , laiks un nervi,stress, bumerangu neviens neatcēla