Autoskola Einšteins - Krāpnieki

Sveiki.
Neiesaku einsteins autoskolu nevienam viņi ir krapnieki kārtējie.
Iestajos skola un nosledzu līgumu, ka man uz mehanisko karbu 1,5 h maksās 25 euro, bet rezultata es dabuju maksāt 33 - tas ir absurds!
Vini aizbildinās, ka auto pa 25 eur 1,5h ir aiznemtas, es 2 menesus gaidiju un tā ari nesagaidiju.
Einsteins ne tikai izrādas klientus savus apmana, bet ari instruktorus es skolai samaksaju 250 eur par obligatajam brauksanam, bet kā mans instruktors teica, ka skola viņam nezkapēc tikai 30% no tas summas tikai atdod?
Tas bija instruktora arguments uz manu jautajumu, kapēc no 1,5 h mes braucam labi ja 1 h!
Nesaprotu, kā tāda krāpnieku skola var strādāt?

A A90 26.06.2018

Izgāju cauri šim procesam, ka iestājoties autoskolā samāksāju 25 eiro, un aptuveni pirmās 5 nodarbības bija par šādu naudu, vēlāk instruktoram nomainījās mašīna (jaunais golfs), tādēļ pieauga summa. Bet piekrītu, ka par to jāinformē pirms slēdz līgumu, jo arī manā gadījumā netika sniegta informācija, ka summas ir arī savādākas, domāju, ka ar visiem auto ir 25 eiro par 1.5h. Mājaslapā arī nav norādīta informācija.
Kopumā skola likās ok, teorija it sevišķi. Par savu instruktoru nevaru teikt to labāko, likās, ka nebija ieinteresēts, pat ne naudas ziņā, bet gan attieksmes. Lielāko daļu sēdēja telefonā, nodarbības regulāri beidzām 15-10 min ātrāk, pa vidu vēl statoil apmeklējumi (par to neiebilstu). Silti iesaku instruktoru, kurš nav piesaistīts Einšteinam - Māris Tipa, fantastiska attieksme un divās nodarbībās reāli ieguvu vairāk nekā braucot ar savu instruktoru, kurš pat nemēģināja izbrīvēt laiku papildus nodarbībai, pēc CSDD eksāmena, kuru nenoliku ar pirmo reizi. Kā arī trīs reizes tika atcelta nodarbība - piektdienas vakarā, ja kursants atceļ neparadzētu iemeslu dēļ (nepabrīdinot iepriekš 24h) nauda tiek iekasēta tāpat, bet ja instruktors uzmet 3 h pirms nodarbības, tad viss kārtībā!
Varu ieteikt vadībai vairāk pasekot līdzi instruktoriem, kaut vai veicot kursantu apzvanīšanu un noskaidrojot viedokli. Tomēr tās sliktās atsauksmes veidojas no kaut kā!

A Autoskola Einšteins 17.10.2018

Sveicināti,

Ar Jūsu viedokli esam iepazinušies, un tāpēc vēlāmies saņemt precizējumus par radušos situāciju.
Informāciju ar norādēm lūdzam sūtīt uz epastu [slēpt]@einsteins.lv.

Ar cieņu
Autoskola Einšteins

J Jurģis Blumbergs 25.03.2019

Autoskola melo un čakarē cilvēku.

A Autoskola Einšteins 17.10.2019

Sveicināti, Jurģi. Tieši kā Autoskola EINŠTEINS ir Jums melojusi?

Pārbaudot informāciju datu bāzē, mūsu Autoskolā ir mācījies viens Jurģis Blumbergs izmantojot projekta privilēģijas, kas paredz, ka C kategoriju ar 95. kodu varat iegūt pilnīgi bez maksas. Vēlamo autovadītāja apliecību esat ieguvis laikā, ievērojot visus termiņus, kā arī viens no pirmajiem savā grupā. Protams, atzīstam, ka mācību procesā varbūt radās kādas nesaprašanās, jo pirmo reizi sadarbojāmies ar attiecīgo projektu, bet Jums ne reizi netika melots, jo viss mācību process tika uzraudzīts no attiecīgās projekta pārvaldības aģentūras.

Lai izdevusies diena! :)

G Galdnieka Dēls 17.10.2019

Sveicināti, Autoskola Einšteins.

GDPR.

Lai izdevusies diena! :) (hihihi)

A Autoskola Einšteins 18.10.2019

Sveicināti,

Paldies par Jūsu vērību. Paskaidrošu, kā mēs neesam pārkāpuši personas datu drošības regulu. :)

1. Teksta autors jau pats ir minējis savu vārdu un uzvārdu.
2. Viens pats vārds un uzvārds, kas ir sastopams vairākām personām, vēl nebūs personas dati, ja nav papildus informācija, par kuru personu tieši ir runa. Ja mēs būtu norādījuši, kurā autoskolas filiālē ir notikusi apmācība un būtu norādījuši projekta nosaukumu un nummuru, tad tie būtu personas dati, kuri jau būtu identificējami.

Cieņā,
Autoskola Einšteins

U Ulrika24 05.01.2023

Sveiki ,

Es iestājos Einsteinā 25 novembrī, nezinu kā sākotnēji bija bet varu teikt visu to labāko:) ,1)pirmās divas lekcijas bija mazākā telpa ,ja tas nebija forši bet parcelamies uz lielakam un bija ok.2) Liepāja instruktori un pasniedzējs ir ļoti labi un jauki cilveki 3) mājas lapā bija skaidri un gaiši noteikts izcenojums un man nekas nav mainījies 4) office -nezinu kur īsti atrodas,laikam Rīgā, visi bija ļoti pretimnākoši un palīdzēja atrisināt visas situācijas.5) ļoti patīk mājas lapā studentiem katrs tavs maksājums ir labi pāredzams un redzi ko pats pērc un cik.Vari veikt depozītu un pieteikt visas nepieciešamās lietas.

Nezinu, man nav sūdzību,ieteikšu arī pārējiem :)

Cieņā,
Ulrika

L livka 13.03.2023

В Резекне уволился инструктор и остался только один , к которому не попасть. Хотя бы прислали с другого города инструктора, люди готовы уже за любые деньги брать вождения!

I Ina32 03.06.2023

Man atkal liekas traki , ka ļoti ilgi jāgaida uz nodarbībām . Japlāno mēnesi uz priekšu lai tiktu klāt kaut 1 reizi nedeļā. Tāpat netiek pie skolas braukšanas eksamena , jāgaida 1, 5 mēnesi. Nu nav īsti normali. Sajūta tāda , ka paņem ar lētām teorijām kursantus un instruktorus nevar nodrošināt.
Pārējais viss cits ir labi , patīk elektroniskā platforma, bet nu būtu labi , ja būtu vairāk instruktoru.