Autoskola Einšteins - Krāpšana

Nav iespējams nolikt autoskolas eksāmenu. Braucu jau, cik ilgi vien iespējams pie instruktora. Jau 3 mēnešus viņš saka, ka esmu gatava, bet kad piesakos uz eksāmenu, mani nelaiž cauri. Es, vērsos pie citiem instruktoriem, lai pārliecinātos, ka tas nav tikai manā galvā. Visi pie kā esmu vērsusies, ir teikuši, ka es braucu kā ikviens normāls pie stūres sēdošs cilvēks. Es nesaukšu nevienu vārdos, jo nevēlos, lai piedzīvo publisku apkaunojumu, bet manuprāt autoskolai vajadzētu pārskatīt vidējos reitingus pie katra autoskolas eksāmena vadītāja, pēc cik reizēm mācībnieks patiešām noliek šo eksāmenu. Tie, tomēr, ir 33 eiro par reizi, un man tādas ir bijušas par daudz. Tagad nomainīju eksāmena vadītāju un tur nu es beidzot pielikšu punktu šim murgam. Es iesniedzu šo sūdzību, jo es zinu, cik daudz cilvēki šobrīd cieš no šādas krāpšanas. Tomēr, ienākumu avots nav tik liels, lai ļautu likt naudu šādiem krāpniekiem kabatās.
Un ja rodas jautājumi, kāds bija šis paskaidrojums, tam, ka nenoliku eksāmenu - tad tikai atrunas par to, ka švaki šoreiz sanācis.
Man tiešām ir žēl, ka biju ieteikusi šo autoskolu arī saviem draugiem, jo tagad arī viņiem šim sviestam būs jāiet cauri.

E

really? 09.10.2018

Varbuut vajadzetu pagaidit vai soreiz noliksi eksamenu un tad tikai steigt vainot eksamena vaditaju!

E ezle111 15.10.2018

Eksāmena vadītāju es nomainīju,jo pie šī cilvēka,to nevarēja nokārtot. Ne es,ne mani paziņas!

A Autoskola Einšteins 10.10.2018

Sveicināti,

Ar Jūsu viedokli esam iepazinušies, un tāpēc vēlāmies saņemt precizējumus par radušos situāciju.
Informāciju ar norādēm par eksāmena pieņemšanas inspektoru lūdzam sūtīt uz epastu [slēpt]@einsteins.lv.

Ar cieņu
Autoskola Einšteins

m@rtinsh 14.11.2018

Jā, arī man bija līdzīga problēma un zinu vēl veselu lērumu tādu cilvēku. Nav runa, ka neprot braukt, jo ar to, kā braucam ir apmierināti visi, izņemot einšteina inspektoru. Tāda sajūta, ka speciāli ar pirmo neizlaiž.